Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap kell uh mennem. A...

Eva4 kérdése:

Holnap kell uh mennem. A closti kura után 12 napon. Nem tudom hogy most mit fog nézni vagy mit kellene látnia? Nem mondott semmit csak annyit hogy menjek vissza a 12 napon. Janur 14 én vot a mensim. Ak most peteérést néz?

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen valószinű.Nem tudom mit beszéltetek a dokival de nálunk a peteérést nézte ilyenkor, és vinnem kellett a tüsző-repesztő injekciót amit beadott. Utána sokszor együtt "kellett" lennünk. De nem minden closti kúra után adnak szurit, Annélkül is lesz tüsző repedés csak igy pontosabb az időzités.
2015. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ma éreztem szurkàlàst a petefészKem ben lehet hogy most van peteérésem?
2015. jan. 25. 19:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy nekem már peteérés előtt 1-2 nappal is szúrkált a petefészkem, igy sosem tudtam mikor van pontosan, de valószinű már "készülődik valami! :-)
2015. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt irtad készülödik valami. Erre mire gondolsz?
2015. jan. 26. 05:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma voltam uh.Ez àll a leletemben. Jo.ovàriumban 17mm-es dominàns tüsző.2 nap mulva telt holyaggal uh kontrol .Ez mitjelent? Segitene valaki.elöre is köszönöm
2015. jan. 26. 13:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Azzal hogy készülődik valami, arra gondoltam hogy lassan peteérésem lesz ha szurkál a petefészkem!
2015. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!