Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció de mellette zárt...

Ovuláció de mellette zárt méhszáj mitől van ez?

Figyelt kérdés
a ciklusom első napja jan.9.Első együttlét a ciklus 5. napján az az 12 napja a második együttlétet a Jónás naptárra időzítettük ami jan.22.-én volt az az 4 napja jan.24.én pozitív ovu teszt (a hőm is mutatja az ovulációt) akkor is együtt voltunk de se tojásfehérje nyák sem pedig nyitott méhszáj.25.-én szintén pozitív ovu teszt de sem nyák sem pedig nyitott méhszáj.Tegnap reggelre a hőm visszaemelkedett.Tegnap este óta mindjárt megjön érzésem van...Segítenétek hogy miért van ez? Esetleg összejött a baba a ciklus 5. napján és azért zárt a méhszáj vagy 22.én? de akkor még nem szabadna zártnak lenni nem?
2015. jan. 26. 09:19
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]

itt a görbém.... és 24.-én reggel voltunk együtt az jó?

2015. jan. 26. 09:27
 2/10 anonim ***** válasza:
Jó ég, ne haragudj, de te aztán nagyon rágörcsölsz... Ciklus, Jónás naptár, ovu teszt, hő, nyák, méhszáj... Mi ez?? Nem bántásból mondom, hidd el, de csak árt az ilyen szintű rágörcsölés...
2015. jan. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért baj az hogy nézem a testem rezgéseit? Sőt még jó hogy néztem mert valami nem stimmel...
2015. jan. 26. 09:41
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, valami nem stimmel...a fejedben!

Relax!

2015. jan. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha jól értem egész hónapban 2szer szexeltetek, 14-én és 22-én. Nem lenne jobb és hasznosabb, ha a méhszájad nézegetése meg a Jónás naptár helyet gyakrabban, 2 naponta szexelnétek, élvezve egymást, lazítva, nem görcsölve azon, hogy milyen nyákod van?
2015. jan. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 24. Volt az ovud,és jó hogy 22. Meg 24. Voltatok együtt.A folyás nem mindig észlelhető,van mikor minimális és "nem folyik ki". Nekem sincs minden hónapban ugysn akkor ugyan az...A méhszájamat nem nézegetem,fölösleges,veszélyes(fertőzés) és engem már többször becsapott régebben! Ne görcsölj ezen!! Minden rendben van!
2015. jan. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
tapasztalat: amikor néztem, naptáraztam, ovuteszteltem, görbéztem, méhszájat ellenőriztem - nem jött össze. következő hónapban nem is figyeltem az egészre - hoppácska.. :) szexeljetek sokat, drukkolok
2015. jan. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os 7-es válaszoló köszönöm a válaszokat. :)
2015. jan. 26. 13:02
 9/10 arika88 ***** válasza:
Én is ovu teszteltem ebben a hónapban,tegnap volt az első - nap.Péntek ,szombaton jelzett +-ot.Mi szombaton reggel voltunk együtt.A női megérzésem azt súgja,ez sem a mi hónapunk.Kb 1,5 hét és kiderül.
2015. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
drukkolok :)
2015. jan. 26. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!