Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kémiai terhességnél sokkal...

Kémiai terhességnél sokkal halványabb a második csík?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban volt egy korai vetèlèsem a 4.hét végén, viszont ma ismèt pozitivat teszteltem. Kèsik 2 napja, a csík nem annyira erős mint a kontrollcsík, de hatàrozottan làtszik. Mi szàmit kémiai terhessègnek? Nagyon örülök, de aggódom is.
2015. jan. 26. 10:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Feltennèk kèpet,de nem tudom hogy kell
2015. jan. 26. 10:05
 2/14 anonim ***** válasza:
Kémiai terhesség azt jelenti,hogy vizeletből és vérből kimutatható ,de uh-on nem látszik.A baba megfogant, elkezdődött a beágyazódás, de valami miatt abbamarad a fejlődés. Ilyenkor ha valami nem csinál tesztet csak annyit vesz észre,hogy késik a menstruáció,és erősebb a vérzés. Az orvosok "kíméltből" hívják kémiai terhességnek.(orvos mondta).
2015. jan. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tehát nem feltétlenül halványabb a csík,nem mindegy hol tart a terhesség,és mikor tesztelsz.
2015. jan. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem leugrott a 2.csík.... Hcg is 700 volt. De sajnos mégsem fejlődött tovább :(
2015. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm! Remèlem most minden rendben lesz,csak félek.
2015. jan. 26. 11:09
 6/14 A kérdező kommentje:
Ti az első pozitív teszt utàn,tesztelgettetek mèg?
2015. jan. 26. 11:11
 7/14 anonim ***** válasza:
Én 3 napos késés után teszteltem, aztán többet nem, a 7. héten mentem orvoshoz, akkor már egyértelműen látszott minden.
2015. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én teleteszteltem az agyam... :D Akkor vártam 3 éve a babámra. AZ elején szépen erősödött...a digi 2-3-mat mutatott, de utána 4 nap múlva is ennyit... :(
2015. jan. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az elozonel en is minden masnap teszteltem, a nemvart napjan teljesen olyan volt mint most, rendesen latszodott, de nem annyira volt eros mint a kontrollcsik, ra 2 napra ugyan olyan volt, ra 2 napra meg mar halvany, es aznap el is ment 4+6 napra. Annyira felek, hogy ismet megismetlodik.
2015. jan. 26. 11:50
 10/14 anonim ***** válasza:
Jajj , ne félj....inkább 2-3 naponta tesztelj, vagy menj el vv-re. Nálunk 2000 Ft még magánban is egy hcg. Attól tuti megnyugszol ;)
2015. jan. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!