Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S: Reggel csináltam egy...

S. O. S: Reggel csináltam egy tesztet amin a második csik halványan látszik? Mit tegyek? Lehet hogy a norkolutban van valamilyen hormon amitöl 2 csik jelent meg? Vagy terhess lehetek?

Figyelt kérdés
Egy hete késik a menzim, hétvégén csináltam tesztet ami negatív volt. Azota 2nap telt el, elkezdtem szedni a norcolutott, hogy megjöjön és elsö napi adagom beszedtem egész este nem aludtam, annyira görcsölt a hasam éjjel.
2014. jan. 22. 09:08
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
mindneképp kell egy hcg vérvétel, hogy babaás vagy-e, nem kelet volna rögötn norcolutot elkezdeni szendi. HOgy jött ez? pár hónap után már érthetö de 1 hét az semmi. bárkinél elöfordulhat néha akár egy teljes ciklus kimaradása is, vannak anovulációs ciklusok amikor sokaknak meg sem jön.
2014. jan. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Menj vissza orvoshoz,de minél hamarabb,mert ha terhes vagy akkor nem szedheted a gyógyszert!
2014. jan. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
49%
Na, itt az öngyóhyítás eredménye.
2014. jan. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
PCO-os vagyok és ugy jött,hogy inszemre járok debrecenbe. oktoberbe volt az utolsó inszem.December 12-én volt utoljára menzim.Abba maradtunk a dokimmal,hogy az ünnepek után januárba folytatjuk.ugy szoktuk hogy ha hem jön meg akkor a nemvárt után egy hétmúlva tesz és ha neg.akkor norcolut. mert nagyon redszertelen.Most is így tettem ,csakhogy az éjjel meg most reggel is nagyon görcsölök.igaz a ma reggeli norcolutott még nem vettem be.vettem még egy tesztett hátha a reggeli teszt hibás lett volna,de még nem csináltam meg.
2014. jan. 22. 09:36
 5/40 anonim ***** válasza:
Akkor sürgősen csináld meg!
2014. jan. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Akkor csináld meg, mert ha negatív akkor vedd be a gyógyszert, reggel már elmúlt...
2014. jan. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
Hívd fel az orvost!
2014. jan. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
És majd szólj, hogy hogy alakult? Szurkolunk.
2014. jan. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
megírom majd, de még nem tudok pisilni menni,tiszta ideg vagyok.
2014. jan. 22. 09:53
 10/40 A kérdező kommentje:
már pedig megittam 2 bögre teát.
2014. jan. 22. 09:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!