Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tippek? Hatalmas hajrá van...

Tippek? Hatalmas hajrá van február közepéig, most múlt el, páromnak márciusban lesz szülinapja és nagyon megszeretnénk lepni magunk egy picurral.

Figyelt kérdés

Várom az ötleteket, egy ideje már probálkozunk,én is most kezdtem teázni, most már mind ketten vitaminozunk, ő Supradyn,én Elevit.

Hülyén hangzik, de valami póz rá segíthet?

Köszönöm mindenkinek az értelmes válaszokat! :)


2015. jan. 26. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Póz? Ne viccelj :D


2 naponta szexeljetek (esetleg vegyél ovu tesztet, h tudd mikor van ovud), de ne görcsölj rá! - bár már késő szerintem :)

2015. jan. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Meg próbálok nem rá gondolni, de a teáról eszembe jut :) ovu teszt 100%-ra kimutatja?

Melyik a legjobb?

2015. jan. 26. 18:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik... jó ilyen teljesítménykényszerrel együtt lenni?
2015. jan. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek két eredménye lesz: a szexböl kényszer lesz és a stressz miatt nem leszel terhes, utána meg még jobban rágörcsölsz
2015. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szeretkezés közben nem erre gondolunk :)
2015. jan. 26. 19:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha pont jókor, jó időben szexeltek, akkor is csak 30% az esély, h terhes leszel, tényleg ne görcsölj rá.

1. válaszoló voltam.

2015. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és persze, ha minden rendben van veled is és a pároddal is.
2015. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ne értsd félre, ne sértődj meg. Tapasztalatból írom: ez a nagy hajrázás, hogy sikerüljön szülinapra, évfordulóra, húsvétra, karácsonyra pozitiv teszttel megajándékozni a párod,ez csak ahhoz vezet, hogy mégjobban rágörcsölsz. Én lefutottam már ezt a kört, semmi értelme, a baba akkor fog jönni, ha jönni akar.
2015. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én fèrjemnek is márciusban lesz a szülinapja, én is nagyon szeretném meglepni Őt egy pozitív teszttel, de nem görcsölök rá, mert ez nem így megy. Én tudom, h jönni fog a babánl, ha ő szeretne majd a megfelelő időben. Ami késik, nem múlik 😉

Ne pörögj rá!!!!! Én nem iszom teát, mèg az itt gyakran írt kifejezéssel sem vagyok nèha tisztában, nem Jónás-naptárazunk (szintén mem tudom, mi az), csak szeretjük egymást. 😊

Csak lazán, gyengèden!

2015. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!