Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így mennyi az esély a teherbee...

Így mennyi az esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. A barátommal már többször együtt voltunk, gumival védekeztünk. Emellett még fogamzásgátlót is szedek (párszor nem sikerült azonos időbe bevennem csak a megszokottnál 2-3 órával később). Viszont a múltkor túlságosan is nedves volt a gumi mikor kivette belőlem s nem tudom hogy az most csak az én váladékom volt vagy esetleg az övé is.

Ha esetleg mégis kiszakadt volna a gumi, ugye nem lehetek terhes?! Nagyon félek ettől.


2015. jan. 27. 18:08
 1/6 anonim válasza:
Fogjátok már fel kérlek hogy ez nem a megfelelő kategória!!
2015. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, nincs olyan kategória hogy terhesség...
2015. jan. 27. 18:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha normálisan szeded a fogit (az a néhány ora ingadozás nem számit) nem vársz babát! Ne félj. Akkor sem esnél teherbe ha belédélvezne mindig.
2015. jan. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
2015. jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van ez így. A kettő együtt már több, mint untig elég! Nem vagy terhes. Biztosan különleges lány vagy, különleges eset, de nem ennyire!
2015. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem az Új kérdés kiírásakor ezt a témát nem hozta be..

Köszi a válaszokat. :)

2015. jan. 27. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!