Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor van a legnagyobb esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van a legnagyobb esély a Teherbeesésre?

Figyelt kérdés
2014.04.22-én jött meg a Menstruációm és 2014.04.27-én múlt el vagy is tegnap..Szóval Mikor a legesélyesebb a Teherbeesésre? Mert nagyon szeretnénk Babát a Párommal!

2014. ápr. 28. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Peteéréskor és annak környékén. Hogy az neked hanyadik napon van, azt csak te tudhatod. Vegyél Lh tesztet, és azzal lődd be ha még nem tudod, hogy mikor van peteérésed.
2014. ápr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány napos a ciklusod? Ez fontos lenne tudni hozzá.
2014. ápr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
28-napos a Ciklusom
2014. ápr. 28. 12:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Termékenyen időszakod a ciklus 10-14. napja között van. (Mindig kb félidőben)

Elvileg május 6-án van peteérésed.

2014. ápr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a Válaszodat!
2014. ápr. 28. 12:23
 6/7 PearlDiver ***** válasza:

A legnagyobb esély akkor lesz a Teherbeesésre, ha az MTA Nyelvtudományi Intézete megalkotja az új szabályt, miszerint a közneveket nagybetűvel kell kezdeni :)


Egyébként valóban a 10-14 nap között, próbálkozzatok egy héten keresztül minden nap és akkor már egész jó az esély.

Az sem mindegy, hogy milyen pózban csináljátok, pl. ez a gyűjtemény elég jónak tűnik: [link]

2014. ápr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A pete megtermékenyülésére az ovulációt követően 12-24 óra áll rendelkezésre...Tehát az ovuláció napját kell belőni...28 napos ciklusnál ez a 14.nap
2014. ápr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!