Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 mm-es petezsák, késői...

12 mm-es petezsák, késői fogantatás lehet?

Figyelt kérdés

Utolsó vérzésem december 6-án volt, eszerint már több, mint 7 hetesnek kellene lennem. Ma voltam dokinál, aki azt mondta 4 hetesnek felel meg a terhesség, 12 mm-es petezsákkal és a szikhólyag halványan látszik. (amúgy a doki egy kiélt f...sz, semmit nem mondott, csak húzta a száját, folyton visszakérdezett, nagyot hallott...áá)

Van valakinek hasonló tapasztalata? Késői peteérése lett volna?



2015. jan. 28. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha késői péd volt akkor is többnek kellene làtszani ettől. Azért reméljük a legjobbakat!
2015. jan. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az eredményekkel a kezedben menj el egy hét múlva egy másik, lehetőleg alaposabb orvoshoz. Ő is végez majd ultrahangot, és a korábbi lelet alapján meg tudja állapítani, fejlődött-e annyit, hogy késői peteérés lehessen az oka. Ha nem fejlődik semmit egy hét alatt, akkor sajnos nem lesz mit tenni. :(
2015. jan. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
December 26-án volt egy kis pecsételésem. Én akkor arra azt hittem, az volt a beágyazódás, de január 2-án még negativ volt a tesztem..Akkor arra gondoltam, mi van, ha az a peteérés jele (olvastam, hogy van, akinek akkor is van egy kevés vércsepp)...26-a előtt 2 nappal voltunk együtt a párommal, utána pedig január 1-jén..ha ezt nézzük, még lehet késői fogantatásból talán. 14-én teszteltem nem erőteljes, de szép pozitívat.
2015. jan. 28. 13:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Az alapján, amit írtál, simán lehet későbbi peteérés is, szóval még korai lenne aggódni. Mindenesetre keress egy megbízhatóbb orvost. :)
2015. jan. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én január 7- én járta így. Akkor kellett volna 7-8 hetesnek lennie de csak kb 3-4 hetes volt. Már műtétre küldött volna. Hcg szintet néztek ami 11 ezer felett volt. 3 hetet vártunk és tegnap volt szívhang is. 7 hetes 4 napos vagyok ma.

Ha gondolod írj rám minden tapasztalatomat leírom ha szeretnéd.

2015. jan. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!