Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi szeru fajdalom es pozi...

Mensi szeru fajdalom es pozi teszt normalis?

Figyelt kérdés

A napokban pozit teszteltem de ma lenne a nemvart. Fajdogal a derekam neha a hasam is mintha meg akarna jonni..normalis ez?

Felek egy kicsit..



2015. jan. 28. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Mig nem görcsölsz nagyom, addig normális igen
2015. jan. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
teljesen normális. A vérzés, barnázás lenne nem normális.
2015. jan. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok koszonom. Neha meg azt is erzem, hogy beleszur a jobb illetve a bal oldalamba valami...

Remelem minden rendben lesz

2015. jan. 28. 18:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg és vigyázz Magatokra :) .Nekem pozi teszt után 1 hétig volt a "mindjárt megjön" féle görcsös érzés,jobb oldali szurkálás.Aztán elmúlt :) .

10hkm

2015. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is egy hete teszteltem pozit és folyamatosan megjön érzésem van és fájdogál a hasam. Ez normalis amig nem görcsölsz nagyon durván.

Boldog babavárást!

2015. jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szurkálástól ne ijedj meg, azt azért érzed, mert nő a méhed. Én is megijedtem tőle (én mondjuk azért mert rögtön vetélés után estem teherbe), de megnyugtatott a doki, hogy ez teljesen normális, a lényeg tényleg az, amit fentebb is írtak, hogy ne görcsölj és ne legyen vérzés. Boldog babavárást! :)
2015. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszonom nektek!

Igen a szuras es a derekfajdalom ijesztett meg leginkabb!

2015. jan. 28. 22:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt, egészen a 6-7. hétig, néha elég rendesen fáj, le kellett feküdnöm vele. Be is voltam tojva, hogy méhen kivüli, de szerencsére minden oké volt, a doki magnéziumot ajánlott, és attól valóban jobb lett.

Gratulálok! :)

2015. jan. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!