Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spermavizsgálaton baj ha a...

Spermavizsgálaton baj ha a párom nem tudott jól produkálni? Izgult. Változtat az eredményen?

Figyelt kérdés
A spermavizsgálaton nagyon izgult ezért nem sikerült rendesen leadnia a mintát,szoval kevés jött ki neki mint mikor pár napig kihagyjuk a sexet.5nap szünet volt.Ez változtat az eredményen?Vagy elég ennyi hogy kimutassa ha baj van?És ha nem jo akkor nem lehet hogy azért mert nem tudta jol "leadni"?Köszi
2010. febr. 9. 10:09
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Szoval nem jött ki olyan sok mint amikor 5napig megvan vonva,annyi jöt mintha elötte nap sexeltünk volna.Köszi
2010. febr. 9. 10:10
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem voltam még ilyen helyen, de sztem mondták volna ha "kevés". Ha esetleg mégsem lett volna elég a vizsgálathoz, szerintem kérdezzetek rá hogy otthonról is lehet-e mintát hozni? Úgy tudom, ez is járható út....

2010. febr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszi szépen.nem arra gondoltam hogy nem tudják megvizsgálni hanem hogy nem hiszik majd azt hogy 5nap megtartoztatás után többnek kéne lenni a mennyiségének?vagy ennyi elég?
2010. febr. 9. 10:20
 4/16 anonim ***** válasza:
nem okoskodni akarok, de azt hiszem talán 10 ml-ben nézik a spermiumok számát, intenzitását....?
2010. febr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem okoskodsz:)örülök minden válasznak.Hát remélem akkor hogy elég lesz és nem lesz semmi baj.Valaki még tudna segiteni?Köszi
2010. febr. 9. 10:35
 6/16 anonim ***** válasza:
Nézik azt is, hogy az össz mennyiség hány ml. A referencia érték 2-5 ml között van. De szerintem ilyenkor általában más is kevesebbet produkál,mint normál esetben. Ha bármi probléma lesz, úgyis megismételtetik a vizsgálatot.
2010. febr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi.Hát a hátunk közepére se kivánjuk mégegyszer:((
2010. febr. 9. 10:42
 8/16 anonim ***** válasza:
Mi múlt héten voltunk. Nem szólt semmit a doki a mennyiségre. Betette egy gépbe és az már írta is ki az infókat. A legfontosabb dolog az 5 nap önmegtartóztatás, a spermák milyenségét ebből tudják feltérképezni a legjobban. Mikor mentek vizsgálatra???
2010. febr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi.Milyen vizsgálatra?ma voltunk spermavizsgálaton,várjuk az eredményt.A jövö honapba megyek laparoszkopiára átjárhatóságira.
2010. febr. 9. 11:23
 10/16 anonim ***** válasza:
A spermavizsgálatra gondoltam hogy mikor mentek? De már voltatok. Mi ott, egyszerre, 10 perc alatt megkaptuk az eredményt. Majd írd meg, mi lett végül a párod eredménye!
2010. febr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!