Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha lejár a teszt szavatossága...

Ha lejár a teszt szavatossága az változtat valamit az eredményen? Tegnap este vettem tesztet és 2010. 04 dátum van ráirva.2008-ban gyártották. Gondolom a 2010 a szavatossága.

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
én vissza vinném!a szavatosság meg szerintem ha le járt akkor már nem jó legalábbis szerintem mert hát annak is kell lenni szavinak ami ki mutatja hogy terhes vagy e vagy ami ki választja a hcgt!de ez csak az én véleményem!
2010. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ.Megcsináltam a tesztet és csak utánna láttam.De reggel az első dolgom lessz visszavinni.
2010. júl. 27. 22:50
 3/5 anonim ***** válasza:
rendben azért drukkolok!
2010. júl. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm örülnénk neki már 2 éve várjuk :D
2010. júl. 27. 22:58
 5/5 anonim ***** válasza:
AZ én barátnőm azt hitte, azért pozitív a teszt, mert még az előző gyereke fogantatásánál vette 3 éve. Le is járt a szavija, de kiderült, hogy attól még bizony az azért lett pozi, mert jött a tesó:)
2010. júl. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!