Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS vagyok, szeretnék diétázn...

PCOS vagyok, szeretnék diétázni, a szénhidrátmentes lenne jó? Mit ehetek és mit nem? Hol találok olyant, ahol sok minden le van írva? (pcos.hu oldalt ismerem, ezen kívül)

Figyelt kérdés
És mennyi szénhidrátot lehet enni egy nap vagy semennyit? Hogy tudom megállapítani, hogy mennyi van a kajában?Ki tudna ebben segíteni?
2010. febr. 9. 10:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 16 kilót fogytam 2.5 hónap alatt, gyógyszert még nem szedek. Ne gondolj semmi drasztikus koplalásra, vagy betarthatatlan ételekre. Azokból válogatok,amiket akármelyik boltban lehet kapni. Jó a 160g-os diéta, de a glikémiás indexet is figyelni kell,ill. 5-6x enni kell egy nap és folyamatosan érdemes figyelni a vércukor-szinted is. Ha érdekelnek ennél jobban a részletek, írj priviben e-mailt, és elküldöm neked az összes anyagom, amim csak van!
2010. febr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!