Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási "barnázás" lehet...

Beágyazódási "barnázás" lehet inkább sötét sárga? Nekem minimális ilyen volt 21 CN-on (26-28napos ciklusok ált) és érzem a méhem egész nap, meg a melleim is nagyobbak és feszülnek

Figyelt kérdés
Igen tucatkérdés, igen, lehet, h bebeszélem, csak annyira egyértelműen azt hittem most fog megjönni, de kiderült, h az még pont 1 hét múlva lenne esedékes. Kicsit olyan érzés, mint mikor olyan sokáig tartogatod a pisilést, h már belefájdul a hasad. Nyomás érzés leginkább, kpen a méhemben. Az a kérdésem, hogy ha nem beágyazódás, akkor mi a csuda okozhat még ilyen érzést (ha rendes mensi lesz 1 hét múlva)? Köszi előre is a normális válaszokat

#barnázás #ciklus #sárga #terhes #terhesség korai tünetei #Béágyazodás #1 héttel a nemvárt előtt #méh fájás #nyomás érzés a méhben #feszülő cicik
2015. jan. 29. 15:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos válaszolni érdemben nem tudok, viszont nekem a 18.cn-on volt fura erős sárga színű krémes folyásom, gondoltam szuper, felfáztam vagy valami fertőzést összeszedtem... de aztán elmúlt estére. Szúrt is este a hasam alul, ma meg a derekam fáj és enyhe szúrkálásokat érzek. Kíváncsi leszek mi lesz ebből, tudom ilyen korán még nincsenek "tünetek". Nekem is egy hét van a nem vártig. Drukkolok neked!
2015. jan. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szia, köszi, h írtál, én is drukkolok nekünk :) Nálam a legjellemzőbb, h folyamatosan érzem a hasam alját, pont mint mensi előtt, amikor már érzem, h megjön nemsoká, úgy húz, feszít, izomlázszerűen érzem a méhemnél. hát nem tudom, engem az érdekelne nagyon, h ha nem baba lesz, akkor vajon mi történhet odabent ennyivel a mensi előtt, amit ilyen szinten nem tudok nem érezni. Szóval ha nem beágyazódás, akkor mi zajlik? mert vmi tutira. ha vki tapasztalt hasonlót és bárhogy alakult is, de már eldőlt, tudna nekünk írni? kiváncsian várjuk a tapasztalatokat! KÖSZI
2015. jan. 29. 18:41
 3/13 anonim ***** válasza:
sziasztok. én is hasonlót érzek 3 napja. a hőgörbe szerint 11napja volt a peteérésem. Egész nap érzem, mintha fel lennék puffadva, és középen a méhemnél folyamatos nyomást érzek. Este már aludni sem tudtam hason... a kislányomnál hasonlókat éreztem :D nem akarok senkit bíztatni, de nálam ezek a tünetek korábban babát jeleztek. Remélem most is a kistesó dolgozik odabent. :D
2015. jan. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok, kedves többiek, nálatok mi a szitu azóta? mikorra nem várjátok? nálam megint volt n.kevés sárgázás, meg törléskor icipici cafatkák, meg kicsit színes (halvány rózsaszínes, barnás), szal lehet, h mensi lesz, csak korábban... gondolom beágyazódástól nem lehetnek ilyen foszlányok, azok nekem mindig a nyálkahártya leválást szokták megelőzni. elég szomi vaok. főleg, h miért kezdődik ilyen hamar a mensim, ez gondolom nem vmi jó hír termékenységi szempontból, h így lerövidül ez a ciklusom (még csak a 23.napon vok). De nektek naon drukkolok, meg kiváncsi vok a folytatásra, légyszi írjatok!
2015. jan. 31. 19:18
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia! 1válaszoló vagyok. Nekem az előző menstruációm 25napra jött meg, lehet azért mert bal oldali petefészeknél érett a pete, legalábbis ott éreztem szurkálást. Gondolj arra, hátha hamarabb lesz pé d és hamarabb telik le a következő hónap. Nekem tegnap tegnap előtt iszonyatosan fájt a derekam, a hasamat is éreztem, mintha feszült volna, és semmi folyásom nincs kb 3napja. Kíváncsi vagyok mi lesz, de most valahogy nem reménykedem...
2015. febr. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem holnap vagy holnapután kellene megjönnie. De azt hiszem, nem bírom ki, és veszek egy terhes tesztet.:) Még mindig érzem a hasam, bár már nem olyan intenzíven. És tegnap olyan ingerült voltam, mint mikor másnap megjön... szóval nem tudom. :/ izgulok. a hőm még mindig fent van. Próbáltátok a hőmérőzést? én csak ajánlani tudom. Megírom, hogy mi lett a teszt eredménye.
2015. febr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 1#vagyok, kivel mi újság? Teszteltél utolsó? Kérdező te hogy vagy?
2015. febr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Teszteltem :) pozitív. :) még halvány, de remélem erősödik. szurkolok nektek! írjátok majd meg ti is mi lett
2015. febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok kismama!!! :) Boldog babavárást! :) Szerintem nekem meg fog jönni, mert lett egy enyhe halvány barna folt a tisztasági betéten:/ De majd következő hónapban :)
2015. febr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nagyon gratulálok a pozitív teszthez, ez szuper hír!!!!!


Nálam egy nagyon fura mensi jött, 25.CN-on majd egész nap görcsöltem, de nem akart elindulni a vérzés, este voltam edzésen de még utána is csak nagyon enyhén barnás kis vérzés kezdődött. Másnap normális mensi, estére leállt. Ma pedig délelőtt csak viszonylag kevés és baromi élénk piros, de mintha kb vízfesék lenne. Aztán du úgy begörcsöltem, mint még életemben soha, mintha csak akkor akarna igazán megjönni, de nagyon brutál mód. Meg ugyan nem jött erősebben, de azóta volt egy szövetdarab a vérben, különben maradt ez az élénk piros, kevés vérzés. Hát nem tudom mit gondoljak, lehet, h ez egy nagyon korai vetélés? ilyen cudarul még nem voltam mensitől, ugyanakkor fura, h nem erősebb. Totál meg is ijedtem, h mi lehet ez, mert annyira görcsöltem, h azt hittem kiszakad a méhem a helyéről. Azt hittem dőlni fog a vér, de csak nagy a hasam és fáj, de a vérzés továbbra is elég gyenge. mindenesetre a nőgyógyászom azt mondta pihenjek és egy hét múlva megnéz UHon. Sztetek? (még most is érzem a méhem, pedig bevettem egy lórugás gyógyszert, ami nagyon lassan hatott, de így már tudok létezni)

2015. febr. 4. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!