Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki volt úgy, hogy 1 héttel a...

Ki volt úgy, hogy 1 héttel a nemvárt előtt érzett már görcsöket, puffadt a hasa és mégis baba volt a dologban?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én!Mert nekem menszesz előtt mindig csak 2 nappal jelzett hogy menszi lesz de novemberben az volt a fura hogy előtte már több mint egy héttel (9)nap fájt a hasam és puffadtam!Menszi előtt 3 nappal csináltam egy tesztet és halvány pozi lett!Most vagyok 18 hetes ma voltam ultrahangon és kislányom lesz:)
2010. febr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
en mar a beagyazodastol kezdve ereztem ezeket a tuneteket amit leirtal es hat igen baba van a dologban nalam.
2010. febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Gratulálok kismamik és jó egészséget nektek és a babáknak is:)

Nekem is kb szombaton lehetett beágyazódásom (viszont nem volt pecsételésem).Épp moziban ültünk és annyira elkezdett szúrni a bal petefészkem,hogy azt hittem,mire véget ér a film,nem bírom ki addig.Azóta gyakran van "mindjárt megjön érzésem" és olyankor puffad a hasam is.

Hát nem tudom,majd meglátjuk.Annyiszor csalódtam már.

2010. febr. 9. 16:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Szurkolok hogy bab legyen a dologban!Tesztelni mikor fogsz?Várom az eredményt!:)Első voltam!
2010. febr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bab=baba bocs!:)
2010. febr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hétfőre nem várom,de lehet már vasárnap ellövök egyet,ha bátor leszek:)

Köszi a szorítást.

2010. febr. 9. 17:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan kíváncsi vagyok! Sikerült a baba?
2010. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!