Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fix 28 napos ciklusnál 11 és...

Fix 28 napos ciklusnál 11 és 14. napi együttlét lehet sikeres?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok, ne haragudjatok, ha "alap" kérdést tettem fel!
2015. jan. 30. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, lehet sikeres.

De ugye, hogy valóban az-e, azt biztosra nem lehet megmondani.

Alapból egy 28 napos ciklusnál a 14. napra tehető a peteérés, így a 14 napi együttlét is lehet sikeres, de a 11. napon lévő is, mivel a hímivarsejtek több napig is elélnek odabent és várnak a petesejtre. Úgyhogy esély az van, de nem latolgatnám, hogy mennyi.

2015. jan. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia ha 28 napos a ciklusod akkor elvileg 14 napon volt peteérésed es akkor is voltatok együtt fen all a lehetőség a terhesegre de nem 100% lehet nem is akkor volt peteérés 16 an is együtt lehetettek volna igy nagyobb az esély rá .Van olyan aki 1 honapba 1x szeretkezett es terhes lett
2015. jan. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utilsó vagyok kemaradt mikor kell nem megjönni ?:)
2015. jan. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Voltunk együtt a 16. napon is meg még sokszor, csak azt hittem, hogy akkor már az késő a babához :)


Izgulok akkor még egy hetet :)

2015. jan. 30. 14:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kerdező!hogy alakult a teszt?

(Masodik vákaszolo vagyok)

2015. febr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!