Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babatervezők! Együttlét után...

Babatervezők! Együttlét után fekszetek még egy ideig vagy nem figyeltek erre és azonnal jöttök-mentek akár?!

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
en max 5 percet ulok meg az agyban .. ami akar ugy is bemegy ....
2015. jan. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elején még lazán vettem a dolgokat, hiszen tudtam, az a minimális mennyiség ami kell a megtermékenyüléshez, úgyis bent marad akkor is, ha azonnal fölállok és netalán még zuhanyozni is elmegyek utána.

Aztán miután több hónapig próbálkoztunk, egyre inkább belebetegedtem, tiszta nevetséges voltam, de volt, amikor gyertyaállásba mentem szex után, vagy felpolcoltam a derekam-lábam 15-20 percig. Szánalmas és kétségbeesett volt a viselkedésem utólag belegondolva, nagyon rossz volt az a görcsölés.

1 év után fogant meg a lányunk, emlékszem, a peteérésem napján pont úgy szeretkeztünk este, hogy utána egyből elaludtam, vagyis fekve maradtam.

2015. jan. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az esti, tusolás utáni együttléteket követően nálunk mindig "összebújós-beszélgetős-tévézés közben elalvós" program van. ...Aztán reggel ismét tusolás, és kezdődhet a nap.
2015. jan. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szoktam feküdni utána, sőt abban a hónapban sok zuhanyois akció volt... Valahogy rászoktunk. Bejött. ;)
2015. jan. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!