Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák nektek, hogy sikerült...

Kismamák nektek, hogy sikerült a baba? Azoktól kérdezem akik már non akarták a babát és figyelték h mikor van ovu. Sosem sikerült, csak akkor amikor már feladtátok.

Figyelt kérdés
Mennyi időre sikerült?Már totál elvesztettem a reményt.Hormonbajom is van,gondolom fognak kezelni,h ami baj van rendbe legyen.Már sajnos ugy vagyok,h nem érdekel annyit csalodtam.Elegem van.....belefáradtam.És érzem a páromon,h neki nem tetszik,h mindig erőltetem a dolgot.Már tökre feladtam:( És neki sem akarok rosszat,csak annyira nehéz ez az egész.Ti,h voltatok mik a történetetek?
2012. márc. 5. 21:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bocsi h idepofátlankodok,de engem is érdekelne.
2012. márc. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egy vetélés után kattantam rá a babára. Nagyon nagyon akartam. Mindennél jobban! 3 hónapig csak 2 naponta voltunk együtt, ovuteszt, stb. Nagyon ki voltam borulva, mikor megjött. Aztán decemberben meguntam a kötelező együttléteket, a hiába való reménykedést. Belefáradtam totál, feladtam. Aztán január 10-én + lett a teszt. :)
2012. márc. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi h írtatok.De nekem már totál elegem van.Reggel fél8tól melozom este fél9ig.A melot nem hagyhatom abba a bejelentett melo miatt.Már elegem van 1 éve nem jön a baba.És azt érzem h feladtam....:((( Mindenkinek jön csak nekem nem:( Örülök én másnak is.Már tök jól elszerveztem,h ebbe a hónapba beleadok mindent.Tök elszánt voltam.Sajnos most már megint 2 hónapig nem volt petém és bíztam benne hogy most lesz.Nade nem..... Hőtvezetek és ovutesztelek.Komolyan mondom mindent abbahagyok....szívesebben elmenekülnék,h nekem nem lehet babám:(
2012. márc. 5. 21:59
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát, nekem végül is nem sok idő után, de kis kerülővel jött össze. Leírom, hátha reményt ad! :)


Tehát PCOS-em van, kezelték, mikor rendeződtek a hormonok, 28 naposak lettek a ciklusaim, és sehol nem volt egy ciszta sem, akkor kezdtünk próbálkozni. Három hónapig semmi, a negyedikben egy fogászati műtét miatt úgy döntöttünk, kihagyjuk a próbálkozást. Na, akkor összejött, egy kósza peteérésből valamikor a ciklus elején - most vagyok 30 hetes. :) Hála Istennek nem volt sok idő, de megértelek, és remélem nagyon hamar összejön nektek is a vágyott baba!

2012. márc. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hónapokig hőztem, teszteztem, teáztam, időzített szex. aztán egyszer elegem lett, férjem még ugyan eröltette volna a számolgatást, de úgy döntöttem, teljesen nem érdekel majd lesz valahogy. Na abban a hónapban jött össze.:)
2012. márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 krisztivan ***** válasza:
Vetélés,számolgatás,idegeskedés fél évig.Aztán jött az év végi hajtás és egyszerűen annyit dolgoztam,hogy kiment a fejemből a dolog.December 24-én pozitív teszt lett.Rakd félre egy kicsit a "dolgot" és meglátod összejön majd:-))
2012. márc. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is csak ezt tudom ajánlani, amit a többiek, hogy ne akard görcsösen, próbáld meg kicsit elfelejteni a dolgot, kicsit félretenni egy időre, és meglátod, éppen akkor fog megérkezni a várva várt baba, amikor nem is számítasz rá. Saját tapasztalatom ebben hál istennek nincs, mert elsőre sikerült a babám, de munkámból kifolyólag sok kismamával találkozom, így nekem is ez a tapasztalatom.

Tudom, hogy nagyon nehéz, nem ezzel foglalkozni, ha az ember nagyok vágyik egy kicsire, de meg kell próbálni. Hidd el, sikerülni fog.

Kitartás!!! Nagyon szurkolok nektek!

2012. márc. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia,

még mielőtt bármit írnék megkérhetlek,hogy mondd meg milyen hormon bajod van?Ezeket pár hónap alatt rendbe tudják tenni.Peteérés serkentésére vannak gyógynövények is.

Nekem szülés után borult meg a hormon háztartásom.Tudom nem vigasztal ez (a szavaidból úgy értem első babát szeretnél),de úgy is nehéz hónapról-hónapra,ha már egyszer sikerült és most nem.Én 10hónapnál járok.

Voltam vérvételeken,szedek clostyl-t,és hsg-n is túl vagyok.Minden hónapban figyeltem a naptárt,próbáltunk úgy együtt lenni.

Tegnap lett egy halvány pozi tesztem,pedig a férjem peteéréskor itthon sem volt csak előtte-utána tudtunk együtt lenni...

Amíg a hormonjaidat nem kezelik,szerintem kisebb az esély a babára.

Nekem természetgyógyász teljes életmód váltást javasolt (a pajzsmirigyem miatt)!Lehet az is segített!

Kitartás,sikerülni fog!

2012. márc. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Napi 13 óra meló iszonyú leterhelő! Lehet, hogy ha tudnál változtatni munkahelyet az segítene. Ha kevesebb terhelés éri a szervezetet, pihentebb, jobban működnek a dolgok.

Csak érdekességként: mikor szültem a klinikán mesélték, hogy volt ott egy nő, aki 19 évesen ment férjhez és sosem lett terhes, pedig sosem védekezett. 52 évesen ment nyugdíjba, 53 évesen megfogant, és már az 54-ben volt mikor szült. Egészséges lett a baba szerencsére. Szerintem lassíts..

2012. márc. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted, ugyanezt érzem én is, de nekem meg már több mint 2 éve nem sikerül a baba...

Én kb. 1 éve adtam fel, és azóta sem hiszek abban, hogy nekem sikerülhet...hát nem is sikerül.

Hőmet azért mérem továbbra is csak hobbiból, és ennyi. Másra nem figyelek.

2012. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!