Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség megszakítás után 1...

Terhesség megszakítás után 1 éjszakát mindenképp a kórházban kell tölteni? Vagy még aznap haza engednek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 15:53
 1/7 anonim válasza:
Én ugy tudom h reggel bemész és este már haza is engednek ha minden rendbe van.
2010. febr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A testvérem reggel ment és délután haza engedték...
2010. febr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Este be kell menni, felrakják a tágítót, másnap este haza.
2010. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha még nem szültél és abortuszod sem volt, akkor előző nap este be kell menned, feltesznek egy méhszájtágító izét.

Másnap megvan a műtét, ha semmi bajod, akkor délután mehetsz is haza.

Jó tanács, kényelmes pamut bugyit, nagy betétet (éjszakai is lehet) vigyél többet magaddal.

2010. febr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőm bement délelőtt 10-kor, azonnal feltették a tágítót, egykor műtőtték, délután 5-kor ment szépen haza.

Ellenben én, ugyanabban a kórházban, bementem délelőtt 11-kor, délután 4-kor feltették a tágítót, másnap 2-kor műtöttek (hosszas ordítozásra), ugyanis nem volt aneszteziológus, és csak harmadnap mehettem haza. Hát, mit mondjak, már kicsit elegem volt. Ugyanis kedden estétől csüt délutánig nem ettem, vizet is csak szerda délelőtt, majd este 7-éjfélig, majd csütörtökön délután ihattam kortyonként. A hányinger miatt a műtétkor. Szóval szerintem úgy menj, hogy vigyél magaddal mindent.

2010. febr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm reggel bement 8-ra 14-kor meg már jött is haza
2010. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. febr. 11. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!