Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség megszakítás után,...

Terhesség megszakítás után, mennyi idő mire újra összehúzodik a méhszáj?

Figyelt kérdés
Azt mondják,hogy szülés és terhesség megszakítás után azért lehet pik-pak terhes lenni mert nyitva van a méhszáj.Nekem 5hete volt sajnos egy terhesség megszakításom(nem önszántamból)és 2 hete voltam kontrolon,amikor azt mondta a doki,h már minden rendben van,kitisztultam,visszanött vmi nyálkahártya vagy mi....de arrol nem beszélt,hogy nyitva van e a méhszáj vagy nincs....Akkor ha most leszünkegyüt tuti terhes maradok rögtön?
2011. aug. 29. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:
ha az orvosod azt mondta, hogy minden rendben van akkor teljesen felesleges félned, ha ő az az orvos akit választottál akkor meg is kell benne bíznod.
2011. aug. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Manka68 ***** válasza:

Valamit keversz : az a jó, ha a méhszáj zárva van. Valószínűleg neked már rég összezárult. A spermiumok ilyenkor is átjutnak rajta, ha nem így lenne, már rég kihaltunk volna. :-) A lényeg a peteérés, és az a "vmi nyálkahártya", amibe a megtermékenyült petesejt majd beágyazódik. De ez minden ciklusban leválik, (ez a menses), majd újraépül. Olyan nincs, hogy tutitra terhes leszel. Vagy sikerül, vagy nem. Kicsit nagyobb az esély ilyenkor, mert a szervezeted emlékszik, "tudja a dolgát". De mondom : nincs tuti recept.

Azért drukkolok!

2011. aug. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!