Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12mm-es petezsák hány hetes...

12mm-es petezsák hány hetes terhességnek felel meg?

Figyelt kérdés
A doki 4 hetet mondott, de ha jól tudom, nagyjából már 4 hetes terhesség van akkor, amikor az ember egyáltalán megtudja,(és akkor még csak felritkulás látszik az uh-n) hogy terhes, én pedig már 2 hete tudom.

2015. febr. 1. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 7x11mm-es volt 5+6 hetesen.
2015. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kb 6 hét
2015. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A terhesség 6 hetes, de az embrió csak 4. Szerintem az orvosod az embrióra értette, mert 4 hetes terhességnél még nem látna semmit.
2015. febr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6+0 hetesen volt 11 mm a petezsák és 5 mm embrió pulzálással.
2015. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az első babámnál 17 mm-es volt a petezsák, és nem látszott az embrió. 5 hetet írtak a papíromra, és azt mondta a doki, hogy amíg nem látni az embriót, addig nem írhatnak 5 hétnél többet.
2015. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem a petezsákba szikhólyag látszott (szorosan a fal mellett halványan rajzolódik - ezt irta a papírra), akkor valszeg ezért mondhatta, hogy 4 hetes?
2015. febr. 2. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!