Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 23x11 mm-es petezsák szabály...

Heni28 kérdése:

A 23x11 mm-es petezsák szabályos? Mérete megfelelő egy 6 hetes terhességnek?

Figyelt kérdés
Az utolsó menstruáció első napjától számolva 6 hét, viszont 4 hetes az akciótól számolva!
2013. jún. 16. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdéseket az orvosnak kell feltenni, nem laikusoknak egy kérdezz-felelek oldalon.

Ha az orvos nem mondta, hogy baj lenne vele, akkor jó eséllyel semmi baj nincs vele.

Ne idegesítsd magad feleslegesen. Ha meg kérdésed van, akkor az orvosnak tedd fel.

2013. jún. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem szabályos.

Ilyenkor embriónak már lennie kellene.

Nekem 6hét 1 naposan volt 8mm embrió és pulzált a szívcső .

6 hetesen minimum 4-5 mm kell hogy legyen

2013. jún. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem, nem szabályos, a petezsáknak kb köralakúnak kell lennie, és ennyi idősen már embriot is kéne látni.
2013. jún. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kell kör alakúnak lennie,viszont már valami embrio kezdeménynek és szikhólyagnak lenni kellene...

De ha az orvosod nem mondott érdemlegeset akkor biztos rendben van minden.

2013. jún. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen 13mm-es petezsák.Minden rendben szerintem...de az orvosod tud a legtöbbet mondani.
2013. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha szabályos lenne nem 23*11 mm lenne megadva, hanem csak egy szám, 6 hetesen ez kb 15-20 mm és már legalább embrio kezdeménynek lennie kéne, minimum.


Elő szokott ilyen fordulni ikrek esetében, de akkor meg nagyobbnak kellene lenni, sokkal.


Sajnálom :(

2013. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!