Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem, vagy csak...

Adriana0 kérdése:

Teherbe eshettem, vagy csak késik a menstruáciòm?

Figyelt kérdés
A pàrommal intenzìv szexuàlis èletet èlünk (egyàltalàn nem vèdekezünk). A menzeszem sem jött meg 5 napja,nem igazàn szokott kèsni,szinte mindig pontos! Kb.kèt hete csinàltam tesztet mert nem mindig èrzem magamat jòl, az eredmèny negatìv volt. Lehet korai volt. Szùrkàl az alhasam mostanàban,ès a melleim akkoràk kb 12 napja mint kèt sàrgadinnye és elèggè èrzèkenyek.Sokat alszok, napi 11-12 òràt. Köszönöm előre is a segìtő vàlaszokat.

#terhesség #teherbeesés #menstruàciò kimaradàsa
2015. febr. 1. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Tehát 5 napja késik.. ? Akkor mar csinàlhatsz tesztet, eleg valószínű hogy tehes vagy. Mostmár 100%ra kimutatja a teszt. Ha negatív akkor csak késik.
2015. febr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm vàlaszod 😊
2015. febr. 2. 16:24
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Csináltál tesztet ? :)
2015. febr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem csináltam, de ma meg is jött a menstruációm.......
2015. febr. 3. 17:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Ohh sajnalom :/
2015. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!