Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek teherbe eshettem?...

Szerintetek teherbe eshettem? Nincs kitol velemenyt kerjek ezer fordulok hozzatok!

Figyelt kérdés
Hat eloszor is picit hosszu lesz! Ket okbol is gonolom az elso hogy a menzeszem utolso napjaiban sehogy nem vedekeztunk mar nem vereztem csak enyhen barnaztam a masik meg hogy 2 hettel kesobb ketszer egymas utan voltunk egyutt ugy max 5 perc kulombseggel megszakitassal vedekezunk ez alatt nem pisilt. Mar evek ota igy vedekezunk de ez a honap igy sult el. Lehet azer mert mar lassan amugy is johetne egy babo :) na a lenyeg az hogy amugy is alacsony a vernyomasom de soha nem okozott kulonosebb gondot most meg egy ideje szedelgek altalaban ha gyorsan helyet valtoztatok vagy ha gyorsan felre nezek. Es meg a mellbimboim erintesre egyre erzekenyebbek ilyet meg nem tapasztaltam amugy a mellem egyaltalan nem faj. Ami meg fura hogy nem eszleltem peteerest de az atlag testhom 36/5 ma reggel pedig 36/8 volt ugyhogy nem tudom lehetette peteeresem. Ja es mintha tobbet pisilek de ez mastol is lehet. Ja es 9 kellene megjojjon! Nincs akivel errol tudnek beszelni es persze legyen valami fogalma a kerdesemhez :)
2014. dec. 6. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, de ez csak akkor fog kiderülni, ha eljön a mensi ideje. A hő nem jelent semmit a nemvárt előtt a babára nézve, max. az látszik belőle, hogy volt-e peteérés. (Rendes, vezetett görbe esetén.) Előfordulhat, hogy teherbe estél, de ennek kiderüléséhez muszáj megvárni a mensi idejét.
2014. dec. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges.
2014. dec. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat mostmar ugy vagyok vele hogy inkabb legyek babas.
2014. dec. 6. 19:04
 4/5 anonim ***** válasza:

9-én visszanézek!

Írd meg, hogy sikerült-e!

(És sikerüljön!!!) :)

2014. dec. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oke koszi !
2014. dec. 7. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!