Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Xepil teszt csik ez mar bitos...

Xepil teszt csik ez mar bitos :- ( ?

Figyelt kérdés

4- re nem varom. Ma elso vizeletbol negativ lettaz xepile.

Hom fent van melleim fajnak,es hanyingerem is van,

En azt hitten valami kis halvany csikocskam lesz de sajnos nem

;-((

Olyan szomoru vagyok, tudom megkell varni a nemvart napjat,de a tunetetekbol gondoltam hatha?

Masoknak menses elott mar azer halvany szokott leni,

Ez mar szerintem biztos nincs baba?

Kellet volna ugye egy leheletnyi halvany csiknak lennie?

Koszonom elore a valaszod.


2015. febr. 2. 05:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ebből még lehet baba!
2015. febr. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
vard meg a nem vart napjat es utana terjunk vissza a kerdesre. feleslegesen tesztelsz korabban.
2015. febr. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én.is 4.-ére nem várom, ma reggel ugyanígy x-epil teszttel halvány, de egyértelmű pozit produkáltam, mondjuk én tudom, hogy pont a 14. napon készült, semmi tünetem csak a cicim érzékeny kicsit, mint mindig ilyenkor. Drukkolok, hogy csak később fogant azért nem mutatja még magát! :)
2015. febr. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Gratulalok utolso valaszolo,en is nagyon szeretnek mar pozitiv tesztet

Nekem 21- tol volt petefeszek szurasom,lehet meg korai volt a teszt,remenykedem hatha: -(

2015. febr. 2. 06:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem egy olyat olvastam már, hogy csak több mint egy hét késéssel mutattaki, ne legyél ennyire csalódott, még nagyon korán van!
2015. febr. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mult honapba 10 halvany pozi teszt nem vart elott. Majd 12-en digi CB teszt pozi es meg az nap este elontott.


En nem tesztelek most mar elobb.


A hom nekem is gyogyoru, de kivarok

2015. febr. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is Xepil tesztet használtam, én még nov 9-re vártam, de akkor már próbálkoztunk egy ideje és nem mertem elhinni, hogy összejött. Aztán amikor 4 napja nem jött meg akkor teszteltem és pozitív lett. Szerintem várj még néhány napot. Szurkolok, hogy összejöjjön :)
2015. febr. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
X-epilt használtam, nemvárt után 8 nappal volt halvány de egyértelmű pozitív.
2015. febr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én is x-epilt használtam nemvárt után 5 nappal lett halvány pozitív.
2015. febr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon jo lene lanyok bar igazatok lene h p r nap mulva potitiv tesztem lene: -(
2015. febr. 2. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!