Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció? Segitenétek?

Ovuláció? Segitenétek?

Figyelt kérdés

Amikor + lett az lh teszt, probálkoztunk.

Utána nem 14 nap múlva hanem jóval hamarabb vérzett. Túl későn probáltuk? Azt ne irjátok hogy vannak kivételek(14 helyett 10nap pl.) mert ez nem egyszeri eset volt.

Aki tud kérem segitsen mert már nagyon régóta szeretnénk babát.


2015. febr. 2. 08:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a luteális fázisra gondolsz, nekem sose 14 nap, eddig a legkevesebb 11 nap volt.... aztán úgy 12 körülre állt be, ha mindig jól ovu teszteltem.

Mennyivel hamarabb jött meg?

de szerintem az ovu teszt jó támpont! bíztam is benne, mégse jött még idáig össze a baba :(

kitartás!!!!

2015. febr. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha az ovu utáni időszak - azaz a luteális fázis - 10-11 nap körüli, akkor az progeszteron elégtelenségre utal. Ha jól emlékszem, minimum 12 napot mondanak, hogy annyi legyen. (Ha rosszul emlékszem, majd úgyis kijavítanak a többiek.)

Az ovu tesztben simán megbízhatsz. Azt mutatja, hogy a lh hormon felszökik, tehát a szervezet készül a tüszőrepedésre. Viszont ez még nem garantálja, hogy meg is reped... Érdemes hőt is vezetni, abból egyértelműen kiderül az is, hogy megtörtént-e az ovu, meg az is, hogy hány napos a luteális fázis.

2015. febr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!