Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítene nekem valaki? Sajnos...

Segítene nekem valaki? Sajnos ezen a téren kissé tudatlan vagyok

Figyelt kérdés
Mostanában sokat olvasgatok itt,de konkrétan erről nem találtam kérdést.Szoval kicsit kényes téma de hol kérdezzem ha nem itt :) amit tudni szeretnék,hogy is van ez az ovu körüli és a mensi előtti hüvely váladék?Babát szeretnénk,és feltűnt hogy ebben a hónapban krém szerű fehér folyásom van,nem sok,de van,pedig a napokban kellene megjönnie.Havi előtt nem tojás fehérje szerűnek kellene lennie?Jelenthet ez esetleg sikeres hónapot?
2015. febr. 2. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tojás fehérje evu környékén van. nem a folyás milyensége nem függ össze azzal hogy síkerült-e.
2015. febr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Egy normál ciklus 28 napos és a mensi első napjával indul. Átlag 5 napot vérzünk, ezután lehet figyelni a hüvelyváladékot ha nincs fertőzés. Az nyilván bezavar. Peteérés általában a 14. napon van. Eddig lehetséges fehér krémes folyás de nem mindenkinél. Az ovuláció körüli napokon nyúlós tojásfehérjés nyák a jellemző. Ezután a menstruáció előtt pár napig relatív hüvelyszárazság figyelhető meg majd a mensi előtti napokon fehér krémes folyás. Ha a petesejt megtermékenyült ilyenkor szokott pár csepp beágyazódási vérzés jelentkezni, de ez szintén nem mindenkinél.

Ha babát terveztek akkor a tojásfehérjés nyákot célszerű figyelni.

De ha a privát véleményemre vagy kíváncsi felejtsd el ezeket a dolgokat a szex utáni fekvés meg gyertyaállással együtt! Élvezzétek egymást amikor és ahogy kívánjátok és jönni fog a Baby!!

2015. febr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!