Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olvastam már minden félét nem...

Olvastam már minden félét nem vagyok tudatlan, de segítséget kérhetnék peteéréssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A ciklus 11.napjától elkezd fájni a derekam és a hasam, enyhe hányingerem is szokott lenni, 3-4napig ez tart. Ezekben a napokban bővebb, sűrűbb folyásom van de a tojásfehérjéhez hasonlított nyák nálam egy nap van csak akkor sem egész nap pl.6 pisilésből 2-nél fedezem fel törléskor. Akkor van peteérésem és tüszőrepedésem? És mikor van a megfelelő idő a baba fogantatására? Amikor jelentkeznek a pé.-ses tünetek vagy mikor elmúlnak? Ne bántsatok légyszi. 2év alatt nem sikerült a baba. Doki szerint minden ok! Mégis mit tehetnék? Köszi
2013. máj. 21. 23:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Akkor kell hajrázni, amikor van a tojásfehérjeszerű nyák. Mert akkor van az ovud. Egyébként nyák nélkül is lehet simán ovulációd. egyébként menj el dokihoz, mert én is azt hittem, h érzem az ovut a 16. napon és kiderült, h már a 13. napon megvolt. A 8. sikertelen hónapban mentem orvoshoz.
2013. máj. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én is 8.hónapban voltam először azóta meg már jó párszor. Mivel mindent rendben talált azt mondta ne görcsöljek rá. Én azon töprengtem h.talán nincs is pé-sem de igazat megvallva mindig megérzem akkor csak van? Bocsi ha érthetetlen vagyok, de olyan remény vesztett ez a dolog és ha tudnám mit csinálunk rosszul az jó lenne bár nem hiszem el h.24 hónapból egy peteérést sem kaptunk el. Volt már úgy valaki h.semmi ok nélkül nehezen jött össze a baba?
2013. máj. 21. 23:55
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha biztosra akarsz menni, akkor 2-3 naponta fixen legyetek együtt. Ahogy fent is írták, a tünetek becsaphatnak. Nekem ugyan egy évben, ha kétszer van normálisan peteérésem, plusz hőmérőztem, meg ovuteszteltem, meg nyákot figyeltem, és mindegyik másik napot mutatott ovunak,úgy hogy gyógyszert is kaptam peteérésre. De mivel abban az időszakban gyakran együtt tudtunk lenni, valahogy elkaptuk :)
2013. máj. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én soha nem érzem az ovulációmat, itt olvastam először, hogy ilyen is van. Az, hogy mikor van peteérésed LH teszttel, nyák nézegetéssel, hőmérőzéssel és méhnyak nézegetés egyszerre alkalmazásával tudod a leginkább megsaccolni.A tojás nyák előtti 2 napban, aznap és utána 2 napban érdemes a leginkább próbálkozni. HA érzed ezeket a bizonyos tüneteket (derék fájás stb.) aznap és utána érdemes együtt lenni. Érdemes szerintem az ember ösztöneire is hagyatkozni amikor kívánjátok akkor kell együtt lenni. Beválhat a naponta két naponta együtt lét is, bár gyanítom ezen már túl vagytok. Érdemes a palástfű és cickafarkfű teát inni nagyon sokat dicsérik. Egy nyaralás, romantikus, vacsora, kirándulás peteérés könyékén szintén jótékony hatással lehet.
2013. máj. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az addig ok, hogy veled minden rendben, de a párodat is megvizsgálták már??Lehet nála van gond.Hiába ovukor szeretkeztek, hogyha nincs elég spermium, vagy túl lassúak!
2013. máj. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A hőm alapján van pé-sem és tüszőrepedésem is a doki kielemezte a hőgörbémet. Hogy miért nem sikerül azt nem tudom. Párom eredménye is jó. Mit lehet még tenni a gyermekért? Teákat már ittam iszok most is. E vitamint szedünk meg c vitamint én még premenst is szedek. Talán meddő vagyok?
2013. máj. 22. 13:16
 7/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Javaslom vezess hőgörbét, sok mindent megmutat. Ha a hormonjaid rendben vannak.

A pároddal 2 naponta próbáljatok együtt lenni, de csak ha kívánjátok, ne erőltessétek :)


A hímivarsejt akár 4 napot is él, tehát inkább az ovuláció előtt érdemes együtt lennetek, vagy a tojásfehérjés nyák napján. A petesejt csak 1 napot él, vagyis ha utána vagytok együtt, nem biztos hogy a hímivarsejtek odaérnek.


Sok sikert kívánok!

Én 2, 5 éve várom a csodát.

2013. máj. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Bocsi, az utolsó kommentedet most olvastam csak.

Ha van peteérés és tüszőrepedés, akkor nem vagy meddő. Rossz az időzítés, nehezen akar megtapadni.


Esetleg még legközelebb kérhetnél olyan vizsgálatot, hogy nem termelsz-e spermaellenes anyagot.


Javaslom menjetek el kirándulni pár napra,(ha tudjátok középidőre tervezni, jó lenne) élvezzétek a természetet és egymást, akár egymást a természetben :) Lazuljatok pár pohár borral, ünnepeljétek a szerelmeteket pezsgővel, menjetek piknikezni. Ha újra egymásra hangolódtok, a baba miatti nyomás nélkül, lehet azonnal sikerül.


Nagyon szurkolok, mindent bele.

Én 2,5 éve várom a csodát, PCOS vagyok

2013. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerinted aki 2 éve próbálkozik, az nincs még túl a kirándulós-lauzulgatós módszeren? Nyilván azért volt dokinál, mert az ilyenek nem jönnek be.
2013. máj. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja, és úgy látom, ha te is 2,5 éve próbálkozol, akkor neked se jött be.:)
2013. máj. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!