Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a hőgörbémet?!...

Megnéznétek a hőgörbémet?! Nem tudom eldönteni hogy volt-e ovulációm vagy nem?

Figyelt kérdés

Segítenétek?!Bár nem egy időpontban mérem és emiatt akár félre is lehet értelmezni de valami támpontot adhat hogy volt-e peteérésem vagy nem?!

Szerintetek?!



[link]



2015. febr. 3. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem volt, a hőmérséklet és a tojásfehérjés nyák is stimmel.


Bár tényleg félreértelmezhető, ha nem egy időpontban méred.

2015. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Viszont ha tényleg 12.-én volt akkor nem rövid a luteális fázis?
2015. febr. 3. 14:51
 3/9 anonim ***** válasza:

13 napra jött meg ahogy számolom. Ez még bőven belefér, főleg, hogy 1-2 nap eltérés lehet az ovuláció kapcsán, mivel nem azonos időben mérted.


De a 13 nap is oké. Nem mindig a nagykönyv szerinti 14 napos luteális időszak szerint működünk:)

2015. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A 14. ciklusnapodon volt a tüszőrepedés. (Csak csalóka, mert nem egyből, hanem fokozatosan ment fel a hőd.)

A luteális fázis 14 napos.


Szép görbe.

2015. febr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.ez jó hír.missed ab utáni 2.ciklus.
2015. febr. 3. 17:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért vezetsz görbét?

Babát szeretnétek, vagy csak azt akarod megnézni, hogy a missed ab. után helyre állt-e a ciklusod?

2015. febr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Szeretném tudni hogy visszaállt-e a ciklusom mert csak akkor mernék újra belevágni.Illetve hátha kiderül a görbéből ha hormonprobléma miatt vetéltem el.

2015. febr. 5. 20:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Értem és okos ötlet. Nálunk vetélés után a következő terhességnél egyből adják a progeszteron-pótlást.

Lehet, hogy neked is jól jönne, mert a görbéd alapján úgy tűnik, hogy kicsit kevés a progid.

2015. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi,de ezt konkrétan mi az amiből látszik h kevés a progeszteron?

Belinkelem a vetélés utáni ciklust is,megnézed hogy ott is látszódik-e ez a probléma?!


[link]

2015. febr. 5. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!