Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a hőgörbémet?...

Megnéznétek a hőgörbémet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 33. ciklusnapon. A menstruációm kb. a 28-32. napon szokott megjönni. Ovulációm a 21-22. napon szokott lenni. A hőgörbém és a negatív ovu tesztek alapján ebben a hónapban elkönyveltem, hogy nem volt peteérésem (decemberben sem volt és az a ciklus 32 napos volt). Nem is nagyon voltunk együtt februárban. Most -kivételesen- nagyon vártam, hogy minél hamarabb megjöjjön, mert a 3. napon cukorterhelésre és hormon vizsgálatra mennék a túl rövid luterális szakaszaim miatt. Tegnap és ma reggel viszont felment a hőm! Lehetséges, hogy ilyen későn lett volna a peteérésem? 35 napnál még soha életemben nem volt hosszabb ciklusom, 29 éves vagyok. Fantasztikus, hogy egyre jobban megbolondul a ciklusom, hogy lesz így baba :( Tegnap amúgy csináltam egy tesztet, természetesen negatív lett.

[link]


2014. febr. 25. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, olyan mintha most lenne peteérésed, vagy most lett volna a napokban... pár napig még méregesd, mert annyira azért nem ment fel, hogy terhességre gyanakodjunk. talán pár napon belül megjön.
2014. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
99%, hogy sajnos nem vagyok terhes, hiszen ha ez valami extra késői peteérés is, nem voltunk együtt az elmúlt héten... Tegnap csak azért csináltam tesztet, mert hányingerem is volt és szédültem is kicsit. De ez csak 1 nap volt és elmúlt, biztos mástól volt. Kicsit mérgesít, hogy ha nem vagyok terhes jöjjön már meg, hogy mehessek végre a vizsgálatra....
2014. febr. 25. 17:58
 3/5 anonim ***** válasza:
hogy alakult azóta görbéd?
2014. febr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azóta így néz ki:

[link]

Mensi sehol, nincs pecsételő vérzés, melleim nem érzékenyek, hisztis hangulat egy hete volt komoly. A mindjárt megjön érzés sem jellemző pár napja. Szóval semmi tünet, csak a feszültség, hogy ha nincs baba jöjjön már meg, hogy mehessek a hormonvizsgálatra.

2014. márc. 1. 07:15
 5/5 A kérdező kommentje:
42. napon elkezdtem pecsételni és meg is jött.
2014. márc. 8. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!