Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek bármilyen...

Volt valakinek bármilyen tünete a nemvárt előtti napokban? Mik voltak azok?

Figyelt kérdés

Bármilyen apróság érdekel.

Nekem nincsenek különösebb tüneteim, az egyik ami érdekes, hogy nem fáj a mellem, pedig menzi előtt 7-10 nappal már szokott. Ma volt pár hasszurka is, ami szintén nem szokott, illetve pattanásos lettem, pedig soha nem szoktam az lenni. Tudom persze, hogy ezek még nem jelentenek semmit, de mégis jó arra gondolni hátha:)

Nektek milyen tüneteitek voltak?


2015. febr. 3. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem folyamatos görcs szerű fájdalmaim voltak napokon keresztül, és hamarabb elkezdett fájni a mellem mint normálisan de nem olyan nagyon mint menstruáció előtt szokott. Én egyértelműen éreztem, hogy valami megváltozott :)
2015. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én 100%ig biztos voltam benne, h megjön, minden ugyan úgy volt. Cici fájás, hasfájás.. Semmi különlegeset nem éreztem. Aztán nem jött.. Pár nap késésnél teszteltem, és legnagyobb meglepetésemre pozi lett :)))

Drukkolok neked!

2015. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
puffadás, de nem gondoltam terhességre, de durvább puffadás volt mint egy káposztás kaja után :) mintha lufi lennék. ez a nemvárt előtt kb 1 héttel kezdődött
2015. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, a puffadás, meg szelesség 😁
2015. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én kb. már egy héttel előtte émelyegtem, szüdöltem, hányingerem volt... Egyébként minden más olyan volt mint menstruáció előtt. Fájtak a melleim, görcsöltem (bár talán nem úgy és nem annyira mint máskor).

Tegnap volt a nemvártam első napja, tegnapelőtt már pozitívat teszteltem, tegnap szintúgy.

2015. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mensis hasfájás a nemvárt nap előtt már egy héttel; nemvárt előtti napokban kisebb savasság étkezések után.
2015. febr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én is éreztem hogy valami más! :) nem voltam idegbeteg mint máskor menzesz előtt, nem gorcsoltem csak néha néha kis fájás. Ovu teszt ovulaciokor nem mutatott semmit nem várt előtt tobb napig pozitív. Ezért vettem 2 tesztet es az is pozitív :) ma kellett volna megjonni,de bízzunk benne hogy nem is fog :)
2015. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja igen es enyhe émelygés,puffadás szélesség nekem is. Előző voltam.
2015. febr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!