Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Bevált valakinek (bármilyen)...

Bevált valakinek (bármilyen) homeos szer gyakori ébredés esetén?

Figyelt kérdés

melyik,milyen eredménnyel,mennyire tartósan,hány nap alatt,milyen mennyiségben-és mekkora babánál?

kicsit sok a kérdés,de teljesen tanácstalan vagyok már


2014. aug. 12. 21:23
 1/5 gabszem ***** válasza:
én többfélét kiprobáltam, coffea tosta, chamomilla, sedatif pc. egyik se segitett. probáltam a levendulaolajat is meg rengeteg mást is. csak az idő segit, kb 2 éves korátol javult a helyzet
2014. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amiket az első leírt,mi is mindet kipróbáltuk,de semmi sem segített.Várok.19 hónapos még éjjel 4-5x ébred. :(((
2014. aug. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a viburcol kúp bevált.
2014. aug. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nállunk a coffea tosta és a sedatif pc együtt adása bevált!

Értsd úgy hogy egyik éjjel még 8-10x kelt amikor beadtam akkor meg csak 3x majd következő este 1x a következő éjszakát meg átaludta!Ha nem velünk történik el sem hiszem pedig előtte már minden létező dolgot kipróbáltam.

Ez volt 8 hósan,most 19 hós és ha nem beteg vagy nem jön a foga akkor alszik egész éjszaka nyikk nélkül!

Imába foglalom a nevét aki ezt a szert kitalálta!!

2014. aug. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget
2014. aug. 17. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!