Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van a nemvart napja one...

Ma van a nemvart napja one step tesztem negativ lett mar ne is eljem bele magam?

Figyelt kérdés

Mindig napra pontosan jon meg,de elotte egy napal gorcsolok,es amikor megjon akor meg foleg kegyetlenul,mert van miomam,15 mm.

Viszont egy kicsike rozsaszin pecsetelesem van,lehet megfog jonni,?!? De az a furcsa nincs semi gorcsom,es emelygek, hanyingerem van.

Szerintetek van esely igy meg babara?


2015. febr. 4. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Várj még pár napot és ha addig nem jön meg csinálj tesztet.
2015. febr. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori kérdéses megfigyeléseim alapján akinek a nemvárt előtt vagy a napján hányingere van és émelyeg végül mindig megjön amikor semmi de semmi tünet na akkor szokott baba lenni. Pont így voltam én is mindig minden bajom volt mensi előtt és biztosra vettem na most sikerült. Aztán jött egy hónap amikor épp hogy csak fájt a derekam épphogy csak èrzèkeny volt a mellbimbóm és semmi émelygés/hányinger és kivételesen nem akartam az összes édességet felzabálni a spejzból na akkor teszteltem pozit.
2015. febr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet még esély a babára, amíg nem jön meg. A pecsételés jelezheti a beágyazódást is. Ha késik továbbra is, akkor 2 naponta végezz tesztet. Drukkolok! :)
2015. febr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon de nagyon orulnenk a kis csodanak.
2015. febr. 4. 10:31
 5/5 anonim ***** válasza:
2# igazat adok Enis pont igy voltam, amikor azt hittem terhes vagyok akkor pont nem jott ossze. A mult honapban nemgorcsoltem ra, aztan mensi elott fajtak a melleim, kek erek jottek elo ami nem szokott de azt hittem megint nem jott ossze. Tegnap elott teszteltem 5+2 hkm lettem :)
2015. febr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!