Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt napján negatív teszt?

Nemvárt napján negatív teszt?

Figyelt kérdés
Nem kéne legalább halvány pozitívnak lennie, ha sikerült volna?
2014. nov. 30. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha sikerül akkor igen de ezek szerint nem sikerült. Honnan vetted hogy pozitív lesz?
2014. nov. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"Honnan vetted, hogy pozitív lesz?"


Hát, aki próbálkozik, az reménykedik. Nem "vettem" sehonnan.Vártam, mivel semmi mensire utaló jel nincs, semmi, ami szokott lenni előtte. De a teszt negatív lett.

2014. nov. 30. 10:39
 3/9 anonim ***** válasza:
mennyi idő telt el az együttlét óta? nekem a 2-ik héten kimutatta a teszt de a doki csodálkozott is rajta. vissza kellett menne 10 nap múlva.
2014. nov. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az együttlét óta mennyi idő telt el? Rendszeresen vagyunk együtt, mivel babát szeretnénk. Fogalmam sincs, hogy az esélyes együttlét óta mennyi idő telt el. Rendszeres 28 napos ciklusom van, de van már egy gyermekem, aki 8-9. nap körül foganhatott, legalábbis az akkori vizsgálatok szerint. Szülés előtt 30 napos ciklusom volt, azóta csak 28.
2014. nov. 30. 10:48
 5/9 anonim ***** válasza:
úgy értettem,hogy az utolsótól mennyi idő :D mert mindenhol azt olvasni,hogy ugye nem jó ha mindennap együtt vagyunk a párunkkal. két naponta az ideális. nem tudom nekem rendszertelen volt. volt,hogy 42 nap után jött meg. nekünk szerencsére hamar sikerült. pont a fogamzóképesség legutolsó napján.
2014. nov. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Együtt voltunk: 5. 6. 10. 11. 13. 14. 17. 21. 24. napon.

Ma vagyok a 28. napon.


Nincs olyan, hogy "fogamzóképesség utolsó napja", hisz egyetlen nap sem esélytelen.

2014. nov. 30. 10:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Úgy tetted fel a kérdést, mintha biztos lenne hogy sikerult es most meg csodálkozol hogy negatív lett, azert kérdezem.

Várj még 1hetet es ha akkor is negatív akkor nem sikerult. Ennyi, ez ilyen egyszerű.

2014. nov. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát nekem a doki mondta,hogy a peteérés utolsó napján estem teherbe vagy utána pár nappal. mivel szeptember 5-re tippelt ő is a baba mérete alapján. és akkor már 1-2 napja nem volt peteérésem. esélyes mindig persze de nem minden embernél
2014. nov. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap kellett volna megjönnie,ma is nega tesztem volt.
2014. nov. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!