Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik eldöntik, hogy jó legyen...

Akik eldöntik, hogy jó legyen egy gyerek. Hányszor szexeljenek naponta, hetente, hogy minél hamarabb teherbeessen a nő?

Figyelt kérdés

Tehát ha én mondjuk kiszámolom a kb 9 hónapot. És mondjuk azt akarom hogy megszülessen mondjuk szeptemberben. És elkezdünk január elején próbálkozni. Milyen rendszerességgel szexeljünk? Naponta többször. Vagy ki mire esküszik?

Valamint ha már teherbe esett akkor onnantól lehet szexelni vele akármikor akármennyit védekezés nélkül igaz? Tehát ha már teherbeesett akkor a szüléséig én szexelhetek vele naponta többször is. Bele is élvezhetek. Nem lesz semmi probléma belőle?


2015. febr. 4. 13:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én gyerek csinálás előtt konzultálnék a magyar tanárommal... Tudod elég primitíven írsz, és még szaporodni is akarsz. Meghallgatnám, hogy mit mondd, érdemes, vagy inkább szakadjon meg a vérvonal...
2015. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!