Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Naponta mennyi időt...

Anyukák! Naponta mennyi időt tőltetek házimunkával?

Figyelt kérdés
Mi az amit minden nap megcsináltok? Hány gyereketek van? Estêre nagyon kifáradtok? Hánykor fekszetek le ês keltek fel? Bocsi a sok kêrdêsêrt ês kõszõnõm aki válaszol :-)

2014. febr. 23. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ami mindig: felmosás, mosogatás, ha kell főzés, mosás. A többit tömbösítem, amikor van időm. Most már dolgozom, így reggel korán kelek, már nem bírok éjszakázni. 2 gyerek van, a nagyobbat különórákra viszem, nem egyszerű logisztikázni.
2014. febr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mosogatás-naponta többször-,mosás,sepregetés,bevásárlás :)-ez ami minden napos!

Heti 1-2 alkalom vasalás

Péntek az mindig a nagy takarításé!

Játékok össze szedése óránként :)

Nem kifáradok estére hanem beájulok az ágyba!

Reggel 6 kor kelek indítok suliba....

Este változó de általában 10 körül vagyunk vízszintbe :)

4 gyermek nyüzsög körülöttünk! :)

Imádom az anyaságot!!! :)

2014. febr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj a főzés kimaradt a felsorolásból!
2014. febr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindig változó, ahogy sikerül. Néha többet, néha kevesebbet...

Egy 3 éves és egy öt hetes fiam van.

A mindennapos dolgok: ágyak bevetése, mosogatás, rendrakás, porszívózás, konyha, szobák nagyjából rendben tartása, mosás, teregetés, ruhák leszedése, hajtogatás.

2-3 naponta: felmosás, wc, mosdó takarítása, főzés.

Hetente: fürdő kitakarítása, kis szőnyegek átmosása, portörlés (mindig más helyiségben).

Minden nap csinálok valami pluszt, ami nem viszi el sok időmet, de muszáj karban tartani. Ilyen pl. a hűtő takarítása, konyhaszekrény rendbe rakása, iratok válogatása/selejtezése, a kinőtt gyerekholmik átnézése, elpakolása. Hamarosan lomtalanítás, így átnézek mindent, amit az elmúlt egy évben felhalmoztunk.

Van, hogy sikerül 9-kor ágyba kerülnöm, de alvás helyett belenézek valami filmbe, zenét hallgatok, agyzsibbasztó játékot játszom, beszélgetünk a férjemmel...

A pici éjszakai kelése miatt most estére már elfáradok elég rendesen, de szerencsémre szuper férjem van, aki átlagban ötig dolgozik, így ketten rendezzük este a gyerekeket.

2014. febr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Baranka ***** válasza:
Mosógatás az napi szinten, söprögetés szintén. Mosás kb 2-3 naponta. De akkor több adagot mosok. Felmosás heti 2-3 szor. Vasalni nem szeretnek és nem is tudok szépen sajnos, így csak ha nagyon muszáj akkor csinálom meg. Két gyerekem van. Egyedül nevelem őket. Fél 6, 6 fele kelünk minden nap. Gyerekek 6, fél 7 fele kidölnek általában. A gyerekekkel együtt kelek ugye. Miután elalszanak akkor tudom magam utol érni a házimunkával. Általában 8-9 fele szoktam lefeküdni. Főznőm szerencsére csak hétvégente kell, mert hétköznap rendeljük az ebédet.
2014. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak amennyit nagyon szükséges, nem vagyok robot. Mióta dolgozom, változott a felállás. Gyors vacsikat eszünk, mosogatok, és max berakok egy adag mosnivalót, vagy összehajtogatom a száraz ruhákat. A nagyobb takarítás, és több adag főzés a hétvégéé. De akkor sem vagyok hajlandó egész álló nap robotolni. Szeretek a gyerekemmel sokat játszani.
2014. febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!