Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy buta kérdés, de...

Lehet hogy buta kérdés, de érdekel, mert nagyon szeretnénk már babát. Esélyes?

Figyelt kérdés
Igazság szerint nincs semmilyen tünetem, de úgy 1 hete fáj a hasam alja főleg este,és ettől rosszul is alszok...és elég sokszor elkap a hőhullám...lehetséges hogy készülődik egy pocaklakó? Szerintem 31-én volt ovum, a ciklus.hu szerint 6-án. A mensimet 19-re nem várom, így még nem érdemes tesztelni, de érdekelne, hogy volt-e már valaki így, vagy hasonló esetben.Januárban 13-17-ig volt meg, de Norcoluttal.
2010. febr. 10. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:

A tüneteid nagyon koraiak. Azt te is elismered, hogy teszteélni nem érdemes, de ugyanúgy a tüneteket figyelni sem érdemes. A tüneteket ugyanis terhesmormonok okozzák. Hs meg a terheshormonok még nem kimutathaó szintűek, akkor tüneteket sincs, ami okozzon, nem igaz?


A mostani tüneteid inkább pms tünetek.

2010. febr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A PMS és a babás tünet nagyon egyforma. És a zigóta külsö rétege már termel terhességi hormont, úgyhogy akár a nem várt elött is lehet tünet. Csak éppen nehéz/lehetetlen megkülönböztetni a PMS-töl.

Ha 31-én volt ovud, akkor egy korai hcg teszt már kimutatja a terhességet. Én háromszor voltam terhes, két gyerekem van, 10, 11 és 12 nappal ovu után teszteltem pozitívat. Az elsö terhességemben már az ovu utáni nap rettenetesen fájtak a cicik, 8-9 nap múlva pedig mensisen fájt a hasam, égett a gyomrom nagyon. De nem mondtam volna meg ennyiböl, hogy terhes vagyok. A másik két terhességemnél nem fájt ennyire a cici, de a pocak igen, pont mint mensi elött. Még a teszt elött hirtelen hányingerem volt evés közben, onnan sejtettem, hogy baba lehet.

2010. febr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.....hasznosak voltak, bár jó kedvem nem lett tőlük, de hát az igazság nem mindig az amit hallani szeretnénk. Mégegyszer köszönöm!
2010. febr. 11. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!