Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a görbém? Ez általános...

Milyen a görbém? Ez általános kérdés, mivel kezdő vagyok görbézésben. Még nem az érdekel, hogy terhes vagyok -e vagy sem? Bár az sem lenne rossz :-)! Csak annyi hogy jól működök-e?

Figyelt kérdés
[link]
2009. okt. 17. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem szép a görbéd, úgy tűnik, van peteérésed, gondolom 30 naposak a ciklusaid. Konkrétan mire vagy kíváncsi?
2009. okt. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Van-e rendesen peteérésem? Hogy normális-e hogy ennyit ingadozik a hőm? És hogy ma ennyire fent van? Igen 29-31 nap között szokott megjönni.

Izgulok, mert két kolléganőmnek sajna csak lombikkal lett gyermeke.

Csak azért kezdtem el vezetni, hogy a tapasztaltaktól tanácsot kérjek.

2009. okt. 17. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nyugodj meg, minden rendben van :):) A hőd magasan van most, ez nem gond, szinte minden nőnél így van. Rendesen volt peteérésed, aggodalomra semmi okod. Azért, mert a kolléganőidnek csak lombikkal sikerült még nem jelenti, hogy neked is azzal fog. Minden rendben veled :)
2009. okt. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. okt. 17. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!