Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esélyem pozi tesztre?

Van esélyem pozi tesztre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mára nem vártam nem is jött..igazából jele sincs annyira, nem fáh a cicim nem nagyon görcsölök pedig mindig már 2 nappal előtte erőteljes görcseim vannak és a melleim is a duplájára duzzadnak de most semmi.. Kellemetlenül sok folyásom van..színtelen szagtalan sima átlàtszó és tojàsfehérjés nyúlós mint ovukor.. Ma esti tesztem nega..van még esélyem szerintetek?

2015. febr. 7. 02:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Pár napot várjál, és tesztelj újra. Drukkolok :)
2015. febr. 7. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mindenképp tesztelek :) köszönöm :) Mensi előtt 1 nappal szokott általában szokott lenni vizes folyásom de nem vészes viszont most.. tisztaságit kell betennem annyi jön és nyúlós bő nyák. Esetleg ez utalhat babára vagy olyankor inkább a szárazság jellemző?
2015. febr. 7. 05:52
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez sajna ciszta
2015. febr. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Utolsó így látatlanban, ennyi infó alapján (ami még nőgyógyásznak is kevés lenne) jól megmondta a frankót... miért kell rémisztgetni az embert? nem értem... :/

Kérdező, bármi lehet, reggel tesztelj újra!

Sok sikert és bocs az offért!

2015. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem rémiszgetés és hidd el vagyok ennyi info birtokában is biztos abban amit leírtam....a ciszta meg egyáltalán nem olyan rémisztő....meg nem repedt tüsző...ami tartalmaz folyadékot vért és akár hormont is....8 cm felett gáz csak egyébként mensivel ürül.....és nekem is volt pont ugyanígy a hőm az egekben volt ovus nyák nega teszt....42 mm cisztám volt....pár nap múlva megjött és nem volt már utána semmi gond
2015. febr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
4-es köszönöm!:) 5-ös neked is :) Sajnos én is cisztára gondolok mert 2 hónapja is volt :( 2 hét késéssel jött meg, akkor is ovus nyákom volt és még csodálkoztam is, h miért :( De akkor a melleim nagyon nagyon fájtak, most még az sem..semmi.. de azért reménykedem..Viszont ha 2 hónapja is volt és most is az lesz akkor valami nincs rendben szerintem :( ez nem normális ha ennyire sűrűn nem tud megrepedni a tüsző :(
2015. febr. 7. 16:37
 7/15 anonim ***** válasza:
5 ös vagyok....remélem nem lesz igazam :( egyébként ha már volt nem ártana egy hormon sor egy három pontos cukor és inzulin terhelés ....beutaló háziorvostól kérhető endokrinológiára ( hivatkozz többszöri cisztára ) ....mert ha már volt lehet pco....amit életmódváltással ( 160 ch diéta , mozgás, inozit folsav kombo ) val jól kezelhető....
2015. febr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek ha van ezzel kapcs. további kérdésed....5ös voltam
2015. febr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Uhh Isten ments h pcos legyen az az egyik legnagyobb félelmem.. :/
2015. febr. 7. 17:30
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát igen ....az a helyzet hogy a modern világunk hozta ....nekem nincskimondva a pco....de sokat híztam...rövid ciklus....csináltak terhelést cukor 6,5 az éhomi 120 perces 6,9....bár a 120 nem esett be az éhomi alá de maga az éhomi kicsit msgas az inzulinom 8,5 az éhomi a 120 perces 35...ami nem annyira gáz de babához 30 alatt kell lennie....ezt csak azért írtam le mert ez enyhe IR...nálam....iszom az inozitot meg folsav D vitamin E vitamint szedek mozgok....azóta volt egy terhességem ami sajna nem maradt meg...de én 43 leszek idén...valszeg kromószoma hiba volt ....ha nagyon szeretnéd a babát nem kell megíjedni....ha ez is lenne gond (reméljük nem)...tenni ellene...😃
2015. febr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!