Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esélyem pozi tesztre?

Van esélyem pozi tesztre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mára nem vártam nem is jött..igazából jele sincs annyira, nem fáh a cicim nem nagyon görcsölök pedig mindig már 2 nappal előtte erőteljes görcseim vannak és a melleim is a duplájára duzzadnak de most semmi.. Kellemetlenül sok folyásom van..színtelen szagtalan sima átlàtszó és tojàsfehérjés nyúlós mint ovukor.. Ma esti tesztem nega..van még esélyem szerintetek?

2015. febr. 7. 02:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi, h leírtad..nagyon sajnálom, h elvetéltél és drukkolok neked!:) Én 23 éves vagyok. Esetleg tudnál mondani valamit, h mit szedjek?
2015. febr. 8. 00:27
 12/15 anonim ***** válasza:
én mindenképpen előbb csináltatnék egy teljes körű kivizsgálást gondolok itt 3. napi 21. napi hormonsor amiben legyen tsh ( pajzsmirigy ) keresnék egy jó endokrinológust....az előbb leírt terhelés....miatt....de azért vitaminokat D vitamin E vitamin folsav...vagy terhesvitamin mehet....a vizsgálatok tükrében pedig lehet már tovább lépni...fontos a jó doki...sok nőgyógyász nem foglalkozik mélyebben a hormonsorokkal sem....ezért nem árt endokrinológusnak megmutatni ...keresd meg a legjobbat abban a városban ahol laksz...akár itt a gyk-n is beírhatod a keresőbe.....nem ártana egy ciklus figyelő monitoring sem hiszen azzal lehetne látni sacc kb hogy adott hónapban hol áll a tüsző méreted -hát elsőként ez elég feladat :)
2015. febr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
egyébként mi újság veled kedves kérdező...mert írom én hogy mit kell majd tenni de azért kíváncsi vagyok mi lett a fejlemény ? Tesztelsz azért holnap ?
2015. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A héten mindenképp tesztelek..még mindig semmi jele a mensinek és a nyúlóa ovuk nyák is elmúlt..teljesen száraz vagyok
2015. febr. 9. 04:07
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia mizu ? Tesztelt€l ?
2015. febr. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!