Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek e tesztemet? ;)...

Megnéznétek e tesztemet? ;) 'Pozi?

Figyelt kérdés

[link]

[URL] [link] [/URL]

[URL] [link]

[link]


Több mint egy éve próbálkozunk,soha nem volt még ilyen tesztem.Le is betegedtem mára(megfázás,hőemelkedés,stb...) ugye ha tényleg baby,ettől nem lesz baja? :(



2015. febr. 8. 07:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Őszintén! Nekem ez színtelennek tűnik!

Két hónapja nekem ennél erősebb szellemcsíkom volt és megjött.

Késik már egyébként?

Én most csak késés után teszteltem, és már nem kellett találgatni,hogy ott van-e a 2. csík, szépen látszott.

2015. febr. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
Szerintem ez negatív. Sajna én nem látom a második csíkot. Valami nagyon halvány van ott, de szerintem ez negatív. Kitartást. Próbáld meg később is, hátha hamar csináltad.
2015. febr. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Élőben rózsaszín a csík...Eddig még egy tesztem sem volt ilyen.Mind fullra nega volt.Késik 1napja
2015. febr. 8. 07:17
 4/24 anonim ***** válasza:

Hát akkor hátha!

Esetleg egy erősebb teszttel érdemes megpróbálni!

2015. febr. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

[link]

Ezen is szürkének látszik?

2015. febr. 8. 07:18
 6/24 A kérdező kommentje:

Jah, ő a görbém:

[link]

2015. febr. 8. 07:25
 7/24 anonim ***** válasza:

A görbe biztató, de a teszt nekem nagyon nem egyértelmű, nagyon haloványan talán látszik valami...

Én anno direkt vártam 5 nap késésig - megőrültem volna, ha ilyen tesztekkel kell varálnom, hogy most pozitiv, vagy sem. :) 5 nap után már nagyon erős volt a csik.

Próbáld holnap is szerintem, vagy egy másik teszttel.

2015. febr. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Rendben! :) Köszi mindenkinek,aki eddig írt! Holnap csinálok újat!
2015. febr. 8. 07:30
 9/24 anonim ***** válasza:
A görbe szép, viszont,ha akkor volt ovud, amikor behúzta (úgy néz ki jól húzta be), akkor már szerintem, de tényleg csak szerintem erősebb tesztnek kellene lennie.
2015. febr. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
En a fentieket nem neztem meg, de amit kesobb, alul linkeltdl be az sztem pozitiv. Nem az a kommentelo vagyok, aki belelatja. Ha negativ mindig leirom oszinten, de ezt pozinak latom. Ha birod varj ket napot a teszttel, mert ket naponta duplazodik a hcg szint. Szivbol remelem, hogy erosodni fog.
2015. febr. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!