Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserje, méhpempő vagy...

Barátcserje, méhpempő vagy teák, mennyi idő alatt hatottak és segített a babásodásban?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várnám,akinek volt vérzés előtt barnázás vagy nem volt rendes peteérése.Meddig próbálkoztatok alternatív segítségekkel?köszönöm
2015. febr. 8. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:

vivaxot szedett a férjem, mert nála volt a probléma.

1,5 hónapos szedés után jött meg az eredmény :)

lányok is szedhetik.

2015. febr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Mi október óta nem védekezünk.volt egy pár cisztám...vérrel teli stb...peteérésem nem volt.pcos és ir gyanú állt fenn.erre szilveszterkor vettünk férjemmel MÉHPEMPŐS VITAMINBOMBÁT(nem kapszula,azt felejtse is el mindenki!!!) és persze imádkoztunk is :-) erre január 27.én pozit teszteltem.6hetes vagyok.pedig decemberben is 1,5napos "vérzésem"volt.a doki azt mondta,hogy csak próbálkozik a szervezetem a nyálkahártya leválással de jön össze.egyébként rendszertelen volt a ciklusom.januárba kellett vna hormonkaborba mennem,de hála istennek nem jött meg :-)
2015. febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Gratulálok!

Kedves utolso:mennyit szedtel belole?

2015. febr. 14. 14:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát nem kapszulát szedtem hanem eredeti méhpempőt napi egy kávés kanállal reggel éhgyomorra étkezés előtt 20perccel.ciklustól Függetlenül.én azért kezdtem el hogy rendbe hozza a hormonproblémákat stb.de ennél jobb lett :)

Sztem te se kösd ciklushoz,szedd minden nap.nagyon egészséges

2015. febr. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi,igy szedem en is es tiszta mehpempot vettem.

Ciklus elejen kezdtem mult heten,mert pont előző nap vettem,mikor olvastam róla!

2015. febr. 17. 14:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Szuper!:)

Majd írj,mikor lesz eredmény :-) akár csak egy peteérés :P

2015. febr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!