Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt "barnázása"...

Akinek volt "barnázása" (feltehetőleg) beágyazódáskor/annak idején annak milyen volt?

Figyelt kérdés

Milyen kísérőtünet volt hozzá (enyhe menses szerű görcs, derékfájás mellérzékenység vagy bármi ami eszetekbe jut)?

És volt-e egyébként olyan hogy a mensese csak ilyen kis barnázás volt (tehát terhességtől függetlenül rendes vérzés helyett csak ilyen maszatolás)? Érezhető -e a kettő között vmi különbség?

bocsánat ha nem jól fogalmazom, de másképp nem tudom leírni :)



2015. febr. 9. 08:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
elotte nap volt szuro erzes a gyonorszajamnal kb fel oraig...ra virrado reggel emelyges es hasmenes. estere pecsetelo verzes, pont olyan mint menzesz elott de tenyleg ket csepp. volt ilyen mar velem h menzesznel is kevesebb mennyiseg jott de legalabb 3-4 tampon mennyiseg....itt meg hiaba tettem fel a tampont, patyolat feher maradt.
2015. febr. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi még annyit kérdeznék hogy a ciklus hányadik napján tapasztaltad/tapasztaltátok?
2015. febr. 9. 08:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Peteeres utani 9. napon 3 iszonyat szuras a mehemnel. A hom azota is fent. Holnapra nem varom
2015. febr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor drukkolok nagyon :)
2015. febr. 9. 08:38
 5/12 anonim ***** válasza:

nekem ez a fogantatástól számított 10. nap volt kb, de nekem hol 40, hol 30, hol 50 napra jött meg...

a fogantatást azóta sem tudjuk, mivel két hetet túlhordtam a lányom, valószínűleg később fogant egy héttel mint gondoltuk...ehhez az időponthoz képest 9-10. napon volt a beágyazódás.

2015. febr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

és más tünetet nem éreztél? volt máskor is olyan hogy csak barnáztál/pecsételtél rendes mensi helyett?

nekem is kuszák a ciklusaim :(

azt hittem mostanra beáll, de megint olyan mint kamaszkoromban (PCSO vok és elég sokáig kimaradt) :(

2015. febr. 9. 10:52
 7/12 anonim ***** válasza:
olyan nem, hogy pecsételtem. olyan volt hogy kimaradt fél évig stb. a fogamzasgatlo szedese mellett rendesen megjott...anelkul ossze vissza
2015. febr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi újság? baba lett?
2015. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

hát abból semmi nem lett (az is lehet hogy csak cisztám fakadt ki). És azután is csak egy biokémiai terhesség jött össze :(

De tudom hogy hülyén hangzik de az is valami hogy "spontán" (LH teszttel) PCOS-an sikerült.

Ma megint volt vmi "barnamaszat" a papíron talán a 8. dpo körül lehetek (mert az az igazság most nem LH teszteztem csak a tüneteimre hagyatkoztam és hogy hétvége volt... beleadtunk apait anyait :D)

na vasárnapnál korábban nem akarok/fogok tesztelni. de most túlléptem az önsajnálaton/borúlátáson és nem állandóan ezen jár az eszem (nem csak most is azért emeltem ki a kérdést :D) na de bármi van nem csüggedek el!

2015. ápr. 28. 14:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem pénteken volt egy kis barna vérfoltom, azóta semmi, néha olyan mintha megjönne, szaladgálok wc-re, de semmi. én is hétvégén tesztelek... nekem februárban volt egy spontán vetélésem :(
2015. ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!