Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki erzett beagyazodaskor...

Valaki erzett beagyazodaskor gorcsot?

Figyelt kérdés

A napokban kellene megjonnie, 6-8-a korul, viszont mar 2 napja van idonkent megjon erzesem. Ez gyanus lett, mert amikor terhes lettem (mar van egy 1.5evesem), akkor is ez volt, h tesztelni sem mertem, mert reggelente megjon erzesem volt. Ma is igy inditottam, de el is mult mar utana nemsokkal. Viszont eszembe jutott, h kb 1hete ereztem egy erosebb gorcsot, ugyanugy ossehuzodott a mehem, m anno a kemenyedesek voltak terhesseg alatt.

Lehet, h ne is varjam mar a menszit?


2014. júl. 7. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem az első gyereknél volt. Szintén mindjárt megjön érzés napokig, aztán egyik este feküdtem az ágyban, és teljesen begörcsöltem. Mentem utána a fürdőszobába, hogy na most jött meg, de semmi. Azután pozitívat teszteltem. :-)
2014. júl. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Huu, akkor elkezdek izgulni! Nekem elso gyerkocnel nem volt semmi beagyazodaskor, csak a nemvart idejeben megjon erzes. Hat, mostmar kivancsi leszek! :-)
2014. júl. 7. 14:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is éreztem beágyazódásos görcsöt! Épp a buszon ültem, amikor kegyetlenül beleszúrt. 5 nap múlva pozit teszteltem.
2014. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi! Lassan en is tesztelek, ha csutortokig sem jon meg. Ma reggel is ugy ereztem, megjon, de azota semmi...
2014. júl. 8. 12:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor jonne meg? Nagyon izgalmas. :-)
2014. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mar szerintem meg kellett volna jonnie, m elozo honapban is 6-a korul jott meg, ha jol emlekszem. Most nem vezetem pontosan, de arra emlekszem, h ovum 2hete hetvegen volt (mindig erzem).

Bizony izgi. :-) mostmar vegkepp kivancsi vagyok, m a megjon erzes is elmult annak ellenere, h reggel nagyon eros volt.

2014. júl. 8. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!