Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One Step tesztet csináltam ma...

One Step tesztet csináltam ma reggel a második vizeletből. Halvány második csík is kijött rajta! Ezt vehetem + nak? 10mIU a teszt! A nemvárt előtt vagyok 14 nappal!

Figyelt kérdés

Csak azért csináltam meg ilyen korán mert már több mint egy hete háj a hasam! Olyan megjön érzés!!

Köszi a válaszokat előre is!


2015. febr. 9. 09:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
A nemvárt előtt hány nappal?
2015. febr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Kb. ilyenkor vagy félidőben, nem? 2 héttel előbb teszt? Nem igazán értem...
2015. febr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Hány nappal az esélyes aktus után? Hány nappal ovuláció után? Nem várt előtt 14 nappal pozitív lehet, de akkor nem középidős ovud volt és nincs jelentősége a napok számának visszafelé, max hogy addig megmarad, vagy nem.
2015. febr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Hány naposak a ciklusaid?

Nagyon korán teszteltél szerintem is, általában akkor érdemes, ha már késik.

Nem tudsz feltenni képet a tesztről?

2015. febr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!

Mint írtam, kb 14 nappal a nemvárt előtt vagyok! Azért mondom kb-ra mert volt 2 hónapja egy Missed-em és az előtt átlag 32 naposak voltak a ciklusaim és ahhoz mérem! Az hogy mikor volt ovum még nem tom ugyanis a naptáram nem jelzi még! A hőmet is csak e hónaptól mérem, tehát még nem tudom..Átlagosan minden második napon együtt voltunk a párommal! Azért csináltam tesztet mert már 2 hete egyfolytában fáj a hasam és olyan mint mikor P.É.- van vagy mikor meg akar jönni! Orvoshoz meg csak 1 hét múlva kell mennem!! Tehát ezért!! :)

2015. febr. 9. 10:08
 6/22 anonim ***** válasza:
Akkor erre csak azt lehet írni, 2 hét múlva kiderül. Addig meg teljesen felesleges tesztelni.
2015. febr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%

Tegye fel a kezét, aki érti!


Kérdező, a nemvárt előtt 14 nappal van az ovu. Mit mutasson ki a teszt?

2015. febr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én sem értem, de mindegy. 32 napos ciklusnál sem éreznél még semmit a terhességből.
2015. febr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Jövőhét hétfőn megyek dokihoz! :)

Meg az h kinek mikor van ovuja az nem feltétlen egyforma!! :) Én csak arra lettem volna kíváncsi h lehetséges-e h pozitív legyen egy HCG- teszt mondjuk közép időben!!!!??? (ha egyáltalán közép időben vok) Mert most nem tudhatom hogy hogy áll vissza a ciklusom műtét után!!

2015. febr. 9. 10:19
 10/22 A kérdező kommentje:
Kedves 8!! Akkor miért van hányingerem 4 napja és miért szédülök??? BETEG nem vok!!
2015. febr. 9. 10:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!