Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok, teherbe eshet?...

Mit gondoltok, teherbe eshet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Már nem bírom ki, hogy ne kérdezzem meg. Több oldalon is olvastam ilyen sztorit, illetve hallottam is. Ti mit gondoltok?

" A barátom felett feküdtem, amikor elment a fenekemre. Utána ő belenyúlt és ujjazott. Nem baj, mert szedek gyógyszert, csak érdekelne, ha nem szednék, teherbe eshetnék ettől? Utána már az egész keze olyan volt. "

- Legutóbb ezt olvastam, állítom a lány nincs több 18-nál, ami már szinte nem is meglepő.



2015. febr. 9. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha friss sperma jut a hüvelybe, akkor lehet.

De ugye ott a tabletta.

2015. febr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem szedné a gyógyszert, akkor igen, lehetne terhes ennyitől is.


Nyilván gyerekcsináláshoz nem ez a leghatékonyabb módszer, de aki épp elkerülni akarná a teherbeesést, annak ennyit se kellene kockáztatnia.

Ahogy injekcióval feljuttatott anyagból is bizonyítottan összejöhet a dolog, úgy nyilván ujjal felvittből is van elméletileg esély.

2015. febr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!