Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok, lehetséges a...

Mit gondoltok, lehetséges a teherbe esés?

Figyelt kérdés

Férjemmel Január 3.-án voltunk együtt,megszakításos védekezéssel,január 4-én múlt el teljesen a menstruálcióm!

Tegnap óta fájdogál a hasam,szinte egésznap kisebb nagyobb kihagyással.

Január 27-28.-án kéne ismét menstruálnom.

Kb 1hete hüvely viszketésem volt,amire 3napig canesten combit használtam.

Szerintetek csinálhatok már holnap tesztet?

Negatív kommenteket nem kérek,ha baba miatt van,természetesen szeretettel várjuk,van már egy 20hónapos kislányunk!


2014. jan. 22. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem valoszinu a baba mert mar tuneteidnek kene lennie! (mondom ezt ugy hogy a Fiam ugy sikerult :) )

:(

Ha menzesz kore tenned a teherbeesesed akkor orvosilag raszamolnak 2 hetet ugye (mint normal esetben tennek) Te meg ugy mar 6 hetes vagy/lennel...

A canesten nekem sose segit! Most antibiiotikum utan 3 kurat csinaltam! Egy canesten uno-t egy kombi unot es a simaa kombit....

Pimafucintol mult el a viszketesem!

2014. jan. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A kislányommal is csak 10héttől voltak rosszul létek,hányás..stb,vele sem volt semmi tünetem!

Akkor lehet hogy ez miatt a fertőzés miatt van a hasfájás?

Viszont akkor mindenképp orvoshoz kell mennem!

De holnap reggel megcsinálom a tesztet mindenképp.

2014. jan. 22. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csinald! Abbol bajod nem lesz! De a fertozes miatt szerintem is menj el!
2014. jan. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!