Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély a babára? Azért is...

Van esély a babára? Azért is kérdezem tőletek" mert ti mindennap témába vagytok mindennel.

Figyelt kérdés
Január 21 én volt a menstruációm első napja,általában 28 naposak a ciklusaim,február 1 én és február 8 án voltunk együtt. Amit eddig nem figyeltem,csak mostanába,hogy pontosan február 1 én reggel volt kis színtelen ,nyúlós folyás ( de csak annyi és vége)talán ez volt a peteérés kezdete? és csak rá 2-3 napra kezdtek el fájni a melleim( én ekkora tettem volna a peteérést).még a melleim most is fájnak,de lassan meg már megint meg kell jönnie....
2015. febr. 9. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Lehetett a nyúlós valami a peteérés jele

Nekem volt, hogy a 17.napon tapasztaltam ezt. Most például a 13.napon.

2015. febr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!