Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető, hogy peteérésem...

Elképzelhető, hogy peteérésem volt?

Figyelt kérdés
6 hónapos múlt a babám, még szoptatom. Még nem menstruáltam szülés óta, viszont 1 hete görcsölgetést érzek és 2 napja volt nyúlós nyákom, amit még nem tapasztaltam szülés óta. Ez lehetséges egyáltalán? Volt valakinek hasonló tapasztalata?
2015. febr. 9. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Elképzelhető! Nekem az első szülés óta van így. Azóta napra pontosan tudom mikor van peteérésem. Görcsölök, sokszor annyira, hogy állni sem tudok és a nyúlós nyák...


Császárral szültél van spontán?

2015. febr. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Császár volt... Akkor nem képzelődtem ezek szerint.
2015. febr. 9. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Azért kérdeztem, hogy császár volt-e, mert én is onnan tudom, hogy mi a probléma, mert hónapokig jártam kivizsgálásra, végül semmire nem jutottak, és egy értelmes nőgyógyász végül kibökte, hogy a császár miatt vannak összenövéseim, és peteéréskor megduzzad a petefészek, és mivel kicsi a hely ezért feszít, görcsöl. Nekem legalábbis ez van. Nem biztos, hogy neked is, de nagyon valószínű. Emlékszem az első szülés után mikor volt az első peteérésem, majd meg pusztultam, nem bírtam megmozdulni és nem tudtam mi az oka. Most már tudom. Van előnye is! :) tudom mikor kell védekezni és így könnyen összehoztuk a tesókat is! :))


Minden jót! Azért ha gondolod nézesd meg magad, de figyeld és írd a naptárba és kitudod számolni, hogy tényleg mikorra esnek ezek a napok.

2015. febr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! A görcsölgetés szerencsére nekem nem ennyire durva. Mint mensi előtt, nekem olyan most is, csak ugye már egy ideje nem éreztem ezt, azért furcsálltam, és 2 napja a nyúlós nyák... Márciusban megyek dokihoz majd megnézi akkor hogy mi a helyzet. Mi még azért várnánk a tesóval! :) Egy darabig még a kisfiamra szeretnék koncentrálni! :) Köszi, hogy válaszoltál.
2015. febr. 9. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!