Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a beágyazódás miatt ez?

Lehet a beágyazódás miatt ez?

Figyelt kérdés

fél éve szeretnénk kisbabát. Az elején nagyon görcsösen minden jelet figyeltem magamon,és mindig találtam valami terhességre utaló jelet... :D Most is mondhatnám hogy fáradtság, álmosság, fejfájás is a babától van, közben pedig tudom hogy az időjárás miatt :D Nem akarom "becsapni" magam

Sajnos nem jött össze, ebből tanultam is.


most már nem görcsölünk rá a babára, én se, és a férjem se! Én most éppen nagy lázzal munkát keresek, szóval jöhet a baba, de ha nem jön,akkor se csüggedünk :)


most először próbáltuk ki az ovulációs tesztet, és lett pozitív tesztem, 3.-án, és 4.-én, 5.-én is. Egyre erősödő. De 4.-én már olyan erős volt,mint a kontrollcsík, és 5.-én is.


együtt voltunk 3.-án, 5.-án és 7.-én is ebben az időszakban.


tegnap este a hasam elkezdett szurkálni, lent, bal oldalt. ez éjjel is kitartott, volt hogy a másik oldalt is éreztem, de inkább a bal oldalnál volt erősebb.

hajnalba arra ébredtem fel, hogy iszonyatosan fájnak a melleim, feszültek, és elég nehezen is aludtam vissza.

most, napközbe inkább érzékenyek, de nem fájnak annyira, mint akkor.

Nem akarok semmi jelet magamba beszélni, szerintem ha meg is fogant mondjuk 3.-án, akkor se érezném 7 nappal később..

De érdekel, mitől lehetett ez? sose fájt még ennyire a mellem, és mindkettő, kb lüktető, feszítő érzésem volt.


véleményetek?



2015. febr. 10. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem legyèl türelmes, és ne keress jeleket magadon. Mert ha akarod, ha nem, de ezt teszed :)

Engedd el a szorongást, ne figyeld a "jeleket". Ha nem jön meg, csinálsz egy tesztet és majd kiderül. Csak türelem! :)

2015. febr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem keresem a jeleket, ahogy mondtam akármit magunkba tudunk ilyenkor magyarázni, csak érdekel mitől lehet ez.Ezt nem magamba beszéltem, nem olyan hogy "jaj fáradékony vagyok, biztos terhes vagyok"

Hanem erre ébredtem fel...szóval nem bebeszéltem magamnak.. félek hogy valami más miatt..

2015. febr. 10. 13:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Tehát ha 4-5-én volt pozi a teszt (tehát min. egyforma a két csík), akkor 6-7-én kellett ovulálnod. 6-án már negatív volt?? Ilyenkor a megrepedt tüszőből visszamaradt folyadék okoz alhasi fájdalmat, görcsöt, szúrást. A mell a progitól feszül, ami ugye ovu után termelődk. Tehát momentán annyit tudunk, hogy ovuláltál. Szorítunk! :)
2015. febr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezzel együtt én is reménykednék! :)
2015. febr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

6.-án sajnos nem tudtam tesztelni már,mert elutaztunk..:\

Köszönöm szépen!

2015. febr. 10. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!