Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzéshez milyen hőmérőt...

Hőmérőzéshez milyen hőmérőt használjak?

Figyelt kérdés

Lehetőleg digitàlist szeretnék csak attól félek,hogy nem fogja mindig ugyan olyan pontosan mérni a hőmérsékletet a sajàt adataihoz képest sem.


Màr elég sok pénzt kiadtam hőmérőkre sajnos, és egyik sem volt jó. Van olyan,ami reggelente 10x sípol mérés utàn,ez nagyon zavaró minden reggel hallgatni és 10mp alatt mér,de a 10mp utàn,ha a szàmba hagyom még mindig mér tovàbb...


Tudom,hogy az üvegszàlas lenne a legjobb,de màr kettőt eltörtem+egy higanyost.


2015. febr. 11. 08:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Hat igen, a hagyomanyos a legjobb, de en digitalisat hasznaltam, annyi, hogy csipogas utan meg jopar percig hagytam, hogy merjen. Nekem teljesen megfelelt, szepen latszott az ovum, ossze is jott a baba :) csak mindig ugyanakkor, ugyanott es ugyanazzal a lazmerovel merj :)
2015. febr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!